ورود
عضویت

0


بالشت گردنی مموری فوم ورنا + چشم بند

مموری فوم و نرم،انعطاف پذیری بالا، دارای خاصیت برگشت پذیری، جنس روکش مخمل به منظور تماس با انواع پوست ها، کاهش فشار به نواحی تماس با دور گردن، پیشگیری از دردهای عضلانی ناشی از گرفتگی ماهیچه ها و آرتروز، قابل استفاده هنگام مسافرت با خودرو، هواپیما، اتوبوس و یا کار با کامپیوتر، طراحی مناسب به منظور قرارگیری مهره های گردن در یک راستا جهت جلوگیری از فشار به ماهیچه های گردن

ویژگی های شاخص بالشت گردنی مموری فوم :

        ابعاد 10×30×30 سانتی‌متر

        انعطاف پذیری بالا       

        از جنس مموری فوم پیشرفته و باکیفیت

        کاهش فشار به نواحی تماس با دور گردن

        ایجاد حس راحتی و آرامش برای عضلات گردن

        دارای رویه قابل جدا شدن و شستشو

        طراحی خاص برای ایجاد حداکثر حمایت برای گردن

         3 سال گارانتی

         ساخت ایران

موارد مصرف‏:‏

      گرفتگی عضلات

      پیشگیری از آرتروز و دردهای عضلانی

آشنایی بیشتر با محصول:

نشستن های طولانی و خم شدن گردن در حین کار و فعالیت های مداوم موجب فشار به مهره های گردن می شود، استفاده از یک دور گردنی مناسب باعث کاهش وارد شده به مهره های گردن خواهد شد و از درد و آسیب در ناحیه ی گردن جلوگیری می کند. دورگردنی ورنا با حمایت از گردن و عضلات آن حس آرامش و راحتی را به شما هدیه می دهد و خستگی را از بدن شما خارج می کند. دورگردنی ورنا از فوم حافظه دار (مموری طب) با کیفیت ساخته شده است، خاصیت برگشت پذیری فوم مموری طب یکی از ویژگی های عالیه محصول است که موجب دوام و استفاده ی طولانی مدت از محصول خواهد شد. این محصول دارای سه سال ضمانت می باشد که تضمینی بر کیفیت بالای محصول از طرف شرکت ورنا است. رویه ی دور گردنی از پارچه ی مخمل و مرغوب، بسیار نرم است. دور گردنی ورنا قابل استفاده در هر مکان مثل محل کار، مسافرت با ماشین، قطار، هواپیما و .. مناسب است.

دورگردنی طبی ورنا به گونه ای طراحی شده است که بتواند عضلات اصلی درگیر شونده در هنگام تکیه دادن به گردن را به بهترین شکل حمایت کند. این بالش دورگردنی از فوم حافظه دار باکیفیت ساخته شده است و می تواند با توجه به ویژگی های ماهیچه های هر شخص، بهترین حالت را به خود بگیرد. رویه ی این بالش گردنی قابل جدا شدن و شستشو می باشد.

 

مطالب مرتبط:

         انواع بالشت طبی و راهنمای استفاده از آنها

        مزایای بالشت های طبی و راهنمای خرید آنها

                                                                                   

 

محصولات مرتبط