ورود
عضویت

0


بالشت طبی ورنا مدل کلاسیک

دارای رویه قابل تعویض از جنس پنبه، بدون ایجاد حساسیت، دارای طراحی نوین با الهام از بالش های قدیمی، پر کردن گودی گردن در حالت خوابیده، اصلاح قابل توجه حالت های نادرست خوابیدن، کاهش دهنده دردهای عضلانی در ناحیه سر و گردن، پیشگیری از دردهای گردن و کمر در هنگام خواب

ویژگی های شاخص بالشت کلاسیک مموری فوم :

       ابعاد: 9*35*60

       دارای رویه قابل تعویض از جنس پنبه

       بدون ایجاد حساسیت

       دارای طراحی نوین با الهام از بالش های قدیمی

       پر کردن گودی گردن در حالت خوابیده

       اصلاح قابل توجه حالت های نادرست خوابیدن

       کاهش دهنده دردهای عضلانی در ناحیه سر و گردن

       پیشگیری از دردهای گردن و کمر در هنگام خواب

       کاهش خروپف

موارد مصرف‏:‏

      گرفتگی عضلات

      پیشگیری از آرتروز و دردهای عضلانی

      پیشگیری از درد ناحیه ستون فقرات

آشنایی بیشتر با محصول:

یکی از عوامل ابتلا به سردردهای شدید و بی حسی در شانه ها که می تواند احتمال بروز به آرتروز را در فرد بالا ببرد؛ عدم استفاده از بالش مناسب در زمان خواب است. برای جلوگیری از بروز چنین علائمی استفاده از بالشت های مموری فوم می باشد. این بالشت ها متناسب با آرگونومی بدن افراد طراحی شده است. از آنجایی که بالشت های مموری فوم شرایط فرم گیری با بدن را دارند بنابراین از مفاصل و مهره های گردن و ستون فقرات محافظت می کند. علاوه بر این مموری فوم با پوشش دهی مناسب عضلانی و ایجاد جریان خون راحتتر درون عضلات باعث تخلیه ی فشارهای عصبی و دردهای عضلانی میگردد. مموری فوم متناسب با وزن و گرمای بدن شکل می گیرد و باعث می شود بدن در یک راستای مناسب قرار گیرد بنابراین مانع از ایجاد فشار بر روی مهره های گردن و ستون فقرات می شود. مکانیزم عملکرد بالش های مموری فوم بدین گونه است که با افزایش دمای بدن، فوم نرم تر می گردد.

لایه خارجی بالشت بگونه ای طراحی شده است که امکان گردش هوا در بالش را فراهم می آورد بنابراین مانع از گرم شدن بالشت و ایجاد تعرق در هنگام خواب می شود. از دیگر ویژگی های این بالشتها ضد آلرژی بودن آن هاست بنابراین برای افراد حساس به مواد آلرژی زا بسیار مفید می باشد.

 

مطالب مرتبط:

         انواع بالشت طبی و راهنمای استفاده از آنها

        مزایای بالشت های طبی و راهنمای خرید آنها

 

محصولات مرتبط