ورود
عضویت

0


زیرنشیمن ورنا

ساخته شده از فوم، تشکیل شده از مواد با کیفیت بالا، دارای نشیمنگاه بزرگ، طراحی مناسب جهت کاهش دردهای کمر وستون فقرات، کاهش فشار وارد شده بر استخوانهای نشیمنگاهی و دردهای نشیمنگاهی در نشستن های طولانی مدت، جلوگیری از فشار مستقیم وارد شده بر روی ستون فقرات کمر و دنبالچه، راحتی بسیار بالا، سبک و قابل حمل، کاهش درد هموروئید در نشستن های طولانی

ویژگی های شاخص بالشت زیرنشیمن ایرینگ ورنا :

       ساخته شده از فوم

       تشکیل شده از مواد با کیفیت بالا

       دارای نشیمنگاه بزرگ

       طراحی مناسب جهت کاهش دردهای کمر وستون فقرات

       کاهش فشار وارد شده بر استخوانهای نشیمنگاهی و دردهای نشیمنگاهی در نشستن های طولانی مدت

       جلوگیری از فشار مستقیم وارد شده بر روی ستون فقرات کمر و دنبالچه

       راحتی بسیار بالا

       سبک و قابل حمل

       کاهش درد هموروئید در نشستن های طولانی

موارد مصرف‏:‏

       مناسب جهت هموروئید، بواسیر

       مناسب برای افراد دارای کمر درد 

       مناسب برای استفاده بعد از جراحی های متعدد

       مناسب برای نشستن های طولانی و محل کار

آشنایی بیشتر با محصول:

وزن بالاتنه عموما بر روی ماهیچه ها و مهره های نشیمنگاه فشار بسیاری را وارد می کند که این امر می تواند ناشی از نشستن های طولانی مدت یا نشستن ناصحیح در زمان رانندگی باشد. علاوه بر این نشستن های طولانی مدت در زمان بارداری و عمل های جراحی می تواند یکی از دلایل شایع در ایجاد درد در ناحیه نشیمنگاه شود. یکی از عوامل رفع این مشکل لستفاده از زیرنشیمن های طبی است. زیر نشیمن طبی ورنا از فوم نرم ساخته شده است که باعث کاهش دردهای مربوط به ناحیه نشیمنگاه می گردد. قطر زیرنشیمن ورنا 47 سانتیمتر و ارتفاع آن 7 سانتیمتر می باشد. زیر نشیمن ورنا با ارتقا حالت مطلوب بدن و تقسیم مناسب وزن بدن مانع از ایجاد فشار بیش از حد در ناحیه تشیمنگاهی می شود. این بالشت قابل استفاده بر روی مدل های مختلف صندلی، صندلی خودرو، صندلی هواپیما ، ویلچیر و ...‏ می باشد.

بالش زیرنشیمنی ایرینگ ورنا محصول شرکت ورنا می باشد این شرکت دارای گواهینامه استاندارد تجهیزات پزشکی ISO 13485:2003 از شرکت BRS آمریکا ، استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت ITC انگلستان و تائیده از انستیتو پاستور ایران گردیده است و همه ی سعی و تلاش خود را در راستای هر چه بهتر شدن کیفیت محصولات و رضایت مشتری قرار داده است. این شرکت کمک بسیاری در جهت استقلال کشور در تولید تجهیزات پزشکی در بین بازار های جهانی کرده است. این شرکت توجه ویژه به سلامت افراد جامعه و توسعه محصولات و رفع نیازهای آینده دارد.

 

مطالب مرتبط:

         انواع بالشت طبی و راهنمای استفاده از آنها

        مزایای بالشت های طبی و راهنمای خرید آنها

 

محصولات مرتبط