ورود
عضویت

0


بالشت طبی آرتروز درمان پژوه مدل Arthritis (سایز بزرگ)

جنس فوم نرم، ساخته‌شده از فوم هوشمند (پلی یورتان) با چگالی بالا، استفاده از رویه‌ی پنبه‌ای نرم و ضد آلرژی، قابليت شستشوي روکش، حفظ انحنای ستون فقرات گردن و جلوگیری از گردن درد، کاهش فشار روی ستون فقرات

ویژگی های شاخص بالشت طبی آرتروز:

       ابعاد: 57 × 30 × 10 سانتي‌متر

       جنس فوم نرم، ساخته‌شده از فوم هوشمند (پلی یورتان) با چگالی بالا

       استفاده از رویه‌ی پنبه‌ای نرم و ضد آلرژی

       قابليت شستشوي روکش

       حفظ انحنای ستون فقرات گردن و جلوگیری از گردن درد

       کاهش فشار روی ستون فقرات

موارد مصرف‏:‏

      تخریب دیسک

      فتق دیسک گردن

      اسپاسم عضلات

      سندرم گردن کج

      تخریب سطح مفصل

      بدخوابی

آشنایی بیشتر با محصول:

داشتن یک خواب عالی، موجب داشتن یک روز عالی نیز می شود. اکثر سردرد، گرفتگی گردن و عضلات و خروپف ها به نوع بالشت در هنگام خواب بستگی دارد پس استفاده از یک بالشت متناسب با شکل سرو گردن در بهبود خواب تأثیر خوبی خواهد داشت و از قرار گرفتن سر و گردن در وضعیت نامناسب جلوگیری می کند.

بالشت های سنتی با شکل آناتومیک سر و گردن هم خوانی ندارد و اگر بالشت سفت باشد در مدت خواب به مهرها و عضلات گردن فشار وارد می کند و این امر در درازمدت به مهره های گردن آسیب وارد می کند. بالشت طبی آرتروز درمان پژوه با انحنای مناسب و جنس فومی آن، فضای بین گردن را پر و از عضلات گردن محافظت می کند. این انحنا باعث آسایش و آرامش در طول مدت خواب و بهبود گردش خون می شود. استفاده از این بالشت مهره های گردن را در یک راستا قرار داده و از فشار وارد بر مهره ها جلوگیری می کند و روند طبیعی تنفس هنگام خواب را حفظ می کند. تنفس مناسب علاوه بر جلوگیری از خروپف، سردردهای صبحگاهی را از بین می برد. افرادی که عادت به استفاده از بالش های بزرگ با ارتفاع زیاد دارند بالشت پلی یورتان درمان پژوه با ابعاد 57 × 34 × 10 سانتی متر مناسب این اشخاص است و برای افراد با عرض شانه متوسط مناسب است.

بالشت از فوم هوشمند یا مموری فوم ساخته شده است. فوم هوشمند نوعی فوم پلی یورتان با امکان برگشت‌پذیری ویژه است. هنگامی‌که سنگینی سر و گردن روی فوم قرار می‌گیرد، بالش شکل آن‌ها را به خود می‌گیرد و موجب می شود فشار سر و گردن به شکل مساوی بین همه‌ی قسمت‌ها پخش شود علاوه بر این هنگامی‌که فشار از روی فوم برداشته شود با کمی تأخیر به حالت اولیه برمی‌گردد. بنابراین نیروی وزن سر و گردن هم با فشار کمتری به بدن باز می‌گردد. این ویژگی‌ها سبب کاهش احتمال بروز خواب‌رفتگی در ناحیه‌ی شانه و گردن و درد این نواحی می شود. یکی از ویژگی های این بالشت روکش پنبه ای ضد آلرژی آن است که  برای افرادی که مبتلا به بیماری های  تنفسی و آلرژیک هستند امری ضروری می باشد. قابلیت جدا شدن روکش از بالشت امکان شستشوی آن را آسان کرده است بنابراین در صورت کثیف شدن میتوان روکش را به‌ راحتی از بالش جدا کرده و شستشو کرد.

 

مطالب مرتبط:

         انواع بالشت طبی و راهنمای استفاده از آنها

        مزایای بالشت های طبی و راهنمای خرید آنها

 

محصولات مرتبط