ورود
عضویت

0


بالشت شیر دهی ویونا

قراردادن مادر در وضعیت ارگونومیک، ایجاد شرایطی راحت و آرام برای نوزاد و مادر، دارای روکش از جنس پنبه برای جلوگیری از حساسیت، دارای بالشتک متحرک وشکل مناسب برای وضعیت های متفاوت، کمک به صاف نشستن مادروجلوگیری از درد گردن وکمر، کاهش فشاروارده به ناحیه بازو ،کتف و گردن در هنگام شیر دادن، سبک و راحت برای حمل ونقل و مسافرت، قابل شستشوی آسان

ویژگی های شاخص بالشت شیردهی :

       قراردادن مادر در وضعیت ارگونومیک

       ایجاد شرایطی راحت و آرام برای نوزاد و مادر

       دارای روکش از جنس پنبه برای جلوگیری از حساسیت

       دارای بالشتک متحرک وشکل مناسب برای وضعیت های متفاوت

       کمک به صاف نشستن مادروجلوگیری از درد گردن وکمر

       کاهش فشاروارده به ناحیه بازو ،کتف و گردن در هنگام شیر دادن

       سبک و راحت برای حمل ونقل و مسافرت

       قابل شستشوی آسان

 

 

آشنایی بیشتر با محصول:

زمانی که مادر در حال شیردهی به نوزاد خود می باشد برای بهبود شیردهی و سلامت خود و نوزاد اصولی را باید رعایت کند تا هر دو در حالت آزاد و راحت قرار بگیرند و راه تنفس بینی نوزاد حفظ گردد. برای این دستیابی به این امر استفاده از یک بالشت یا صندلی که به آن تکیه داده و پاها را در وضعیت راحت نگه دارد امری ضروری می باشد. همچنین بدن مادر با قرار دادن آرنج بر روی بالشت در زمان شیردهی در وضعیت آناتومیک نرمالی قرارگرفته و راحتی مطلوبی را برای او فراهم می آورد.

بالشت مخصوص شیردهی ساخت شرکت ورنا تجارت نیک پی که از سال 1388 در حال فعالیت است هدف این سازمان تولید محصولات باکیفیت (طبق الگوي  ISO13485:2003) و استاندارد متناسب با سلامت افراد است تا علاوه بر رضایت بیشتر مخاطبین جامعه بتواند جایگاه ویژه ای در تولید محصولات طبی در بازارهای جهانی پیدا کند و کمک شایانی در استقلال کشور در صنعت تجهیزات پزشکی داشته باشد. این سازمان موفق به دریافت گواهینامه استاندارد تجهیزات پزشکی ISO 13485:2003  از شرکت BRS آمریکا ، استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت ITC انگلستان و تائید از انستیتو پاستور ایران گردیده است و سعی و تلاش خود را در جهت توسعه و رفع نیازهای جامعه و حرکت به سوی رفع نیازهای آینده معطوف کرده است.

بالشت شیردهی ورنا با طراحی مناسب سبب می شود روند شیردهی، راحت و بدون خستگی برای مادر و نوزاد سپری شود. این بالشت با قرار دادن نوزاد بالاتر از شکم مادر، وضعیت مطلوب و راحتی را برای شیردهی فراهم می کند. وجود بالشتک روی بالشت اصلی سبب می شود دست مادر به راحتی بین بالشت ها تغییر وضعیت داده همچنین می تواند دست خود را به آسانی جابجا کند که این امر از سر شدن دست مادر در زمان شیردهی جلوگیری می کند. طراحی مناسب و جنس مواد به کاررفته در این بالشت مانع از عرق کردن نوزاد می گردد بنابراین نوزاد در وضعیت مطلوب قرار می گیرد.

 

مطالب مرتبط:

         انواع بالشت طبی و راهنمای استفاده از آنها

        مزایای بالشت های طبی و راهنمای خرید آنها

 

محصولات مرتبط