ورود
عضویت

0


تب سنج گوشی امرون 520 + تب سنج دیجیتال هدیه

وزن: 226 گرم،تب سنج مادون قرمز،سنجش از راه مجرای گوش،اندازه گیری در تنها یک ثانیه،دارای 9 جایگاه حافظه،دارای صفحه نمایشگر ال سی دی،دارای بوق (Buzzer) با اتمام سنجش دما، سنجش بر اساس سانتی گراد و فارنهایت، طراحی ارگونومیک مجهز به زنگ هشدار دهنده، شکل منطبق با آناتومیک دست انسان، منبع تغذیه باتری،ژاپن،گارانتی 2 سال

تب سنج دیجیتال غیرتماسی امرون در یک نگاه :

 


آشنایی بیشتر با محصول:

دستگاه تب سنج امرون 520، محصول کمپانی امرون ژاپن، یکی از پیشتازان تولید در عرصه تجهیزات پزشکی می باشد، که محصولاتی با کیفیت بالا با کاربری راحت برای استفاده کنندگان تولید و وارد بازار می کند. این دستگاه علاوه بر تب سنج، دماسنج نیز می باشد. دستگاه تب سنج امرون در کمترین زمان ممکن از طریق گوش فرد مورد نظر تب را تشخیص می دهد.

دستگاه تب سنج امرون درای طراحی ارگونومیک و اندازه مناسب او کار با آن بسیار راحت و آسان است. تب سنج به دلیل داشتن سنسور مادون قرمز از سرعت عملکرد بالایی برخوردار بوده و طی زمان 1 ثانیه دمای بدن را مشخص می کند. روی بدنه دو کلید فشاری وجود دارد که یکی برای روشن و خاموش کردن و انجام تنظیمات و دیگری برای شروع به کار و اندازه گیری دما کاربرد دارد. تب سنج دیجیتال گوش 520 امرون دارای صفحه نمایشگر ال سی دی جهت نمایش دما در محدوده 34 تا 42 درجه سانتیگراد با دقت 0.2 می باشد.

نشانگرهای هشدار دهنده از قبیل بوق هشدار، اتمام باتری، نماد حافظه، قرارگیری صحیح سری در گوش و واحد اندازه گیری دما برحسب درجه سانتی گراد و فارنهایت می باشد. این تب سنج دارای 9 جایگاه حافظه بوده و بهتر است برای اطمینان از اندازه گیری 3 بار آن را تکرار کرده و بیشترین دما را مد نظر بگیرید. منبع تغذیه دستگاه یک باتری ساعتی 3 ولتی از نوع CR2032 است که همراه با آن ارائه شده است.


نقاط مثبت و منفی:

   + اعلان های صوتی در صورت تشخیص تب در فرد

 

 

محصولات مرتبط