ورود
عضویت

0


شیردوش برقی بریسک XN2203H2-1

قابلیت مکش به صورت ملایم، دیافراگم ضد جریان برگشتی، دارای دو حالت مکش، قابلیت مکش به صورت شبیه سازی مکش کودک، متصل شونده سیلیکونی ونرم به سینه، محافظت از نوک سینه و جلوگیری از درد، ساخته شده از مواد بهداشتی ضد حساسیت، دوشیدن کامل سینه، تحت لیسانس آلمان

شیردوش برقی بریسک در یک نگاه :


آشنایی بیشتر با محصول:

استفاده از شيردوش براي مادران شاغل تقريبا اجتناب‌ناپذير است؛ به‌خصوص در ماه‌هاي اول تولد که توصيه‌هاي اکيدي براي تغذيه صرفا با شير مادر شده است. همچنين شيردهي نوزادان دوقلو بدون داشتن شيردوش کار بسيار سختي خواهد بود. برخي مادران نيز با وجود اينکه وقت کافي را در کنار نوزاد خود دارند، ترجيح مي‌دهند شير خود را با شيشه به فرزندشان بدهند. همه اين موارد شيردوش را به يکي از مهم‌ترين و پرکاربردترين لوازم سيسموني تبديل کرده است.

شیردوش برقی بریسک تحت لیسانس کشور آلمان است. اين نوع شيردوش دارای يک مخزن به‌ همراه سري سيليکوني می باشد وجود سری سیلیکونی امکان اتصال بدون دردی را برای مادر فراهم می کند. از ویژگی های شاخص این دستگاه استفاده از مواد غیر حساسیت زا می باشد بنابراین استفاده آن برای مادرانی که دارای آلرژی هستند بسیار مناسب می باشد. طراحی این وسیله بگونه ای صورت گرفته است که در زمان استفاده دست با شیر هیچگونه تماسی نداشته باشد.

شیردوش بریسک  امکان شبیه سازی مکش شیر توسط کودک را دارد بنابراین کمترین درد را برای مادر ایجاد می کند. در این دستگاه دو حالت مکش طراحی شده است که براساس میزان فشار وارده بر مادر امکان انتخاب دو حالت وجود دارد. میزان مکش شیر که برای بک خانم مطلوب است ممکن است برای فرد دیگر دردآور باشد.

نقاط مثبت و منفی:

        + امکان مکش در دو حالت

        + استفاده از مواد ضد حساسیت

        - طراحی تک رنگ

نوع

برقی

ابعاد

20 * 25 * 15 سانتی متر

وزن

200 گرم

گنجایش

120 میلی لیتر

جنس بطری

پلاستيک BPA

درجه بندی

سایر ویژگی ها

قابلیت کار با باتری و آداپتور دارای باتری قابل شارژ قابلیت مکش به صورت ملایم دیافراگم ضد جریان برگشتی دارای دو حالت مکش (معمولی و سریع) قابلیت مکش به صورت شبیه سازی مکش کودک متصل شونده سیلیکونی و نرم به سینه محافظت از نوک سینه و جلوگیری از درد ساخته شده از مواد بهداشتی ضد حساسیت قابل شستشو با آب داغ بدون هیچگونه تماس دست با شیر تمام اجزای در تماس با شير از جنس پلاستيک BPA

اقلام همراه

دفترچه راهنما

تائیدیه و استاندارد

استانداردCE اروپا و FDA آمریکا

گارانتی

1 سال

کشور سازنده

تحت لیسانس آلمان

نقاط مثبت

امکان مکش در دو حالت استفاده از مواد ضد حساسیت