ورود
عضویت

0


بالشت آنتی رفلاکس نوزاد ویونا

ساخته شده از فوم پلی یورتان، رویه از جنس پنبه ضدحساسیت و بسیار لطیف، دارای زاویه شیب 30 درجه جهت قرارگیری سر و گردن نوزاد بالاتر از کمر و پا، بسیار موثر در کاهش رفلاکس نوزاد، دارای بالشتک محافظ و ضد غلت خوردن نوزاد، قابلیت برداشتن یا تغییر در جایگاه بالشتک

ویژگی های شاخص بالشت آنتی رفلاکس ویونا:

       ساخته شده از فوم پلی یورتان

       رویه از جنس پنبه ضدحساسیت و بسیار لطیف

       دارای زاویه شیب 30 درجه جهت قرارگیری سر و گردن نوزاد بالاتر از کمر و پا

       بسیار موثر در کاهش رفلاکس نوزاد

       تولید جریان هوا توسط حفره های درون بالش جهت جلوگیری از خفی نوزاد در زمان خواب  

       دارای بالشتک محافظ و ضد غلت خوردن نوزاد

       قابلیت برداشتن یا تغییر در جایگاه بالشتک

       مناسب جهت جابجایی نوزاد

       مناسب جهت استفاده در مهمانی

       قابل استفاده از زمان تولد نوزاد

       گارانتی 3 ساله    

 

 

موارد مصرف‏:‏

      جلوگیری از رفلاکس در نوزادان

آشنایی بیشتر با محصول:

در دستگاه گوارش هر فرد دو عضله وجود دارد که مانع از بازگشت محتویات معده به دهان می گردد. شل شدن این عضلات سبب بازگشت مواد غذایی به معده می گردد که با نام رفلاکس در میان مردم شناخته شده است. این عضلات تا حدود  6 ماهگی در میان نوزادان شل هستند بنابراین سبب بازگشت شیر به دهان نوزاد می گردد. در صورتیکه رفلاکس در زمان خواب رخ دهد سبب خفگی نوزاد می گردد. پزشکان برای جلوگیری از این امر استفاده از بالشت های مناسب جلوگیری از رفلاکس معده را پیشنهاد می دهند. قرارگیری سر در شیب مناسبی نسبت به بدن، امکان ایجاد رفلاکس را کاهش می دهد. بالشت ضد رفلاکس ویونا با طراحی شیب 30 درجه امکان قرار گیری سر و بدن نوزاد در راستای مناسب را فراهم می کند. در صورتیکه نوزاد دچار سرماخوردگی شده باشد راه تنفسش بسته می شود در این حالت اگر از بالش های شیب دار استفاده شود؛ سر نوزاد بالاتر از بدن قرار گرفته و این مشکل حل می گردد. 

این بالشت دارای دو بالشتک محافظ می باشد که در دوطرف تشک با چسب پارچه ای نصب می گردد و مانع از غلت خوردن نوزاد به بیرون از تشک می شود. حفره های ریز طراحی شده در این بالشت سبب تهویه هوا درون بالشت می گردد. بنابراین درصورتیکه نوزاد بگونه ای بخوابد که دهان و بینی او روی بالشت قرار بگیرد، باعث ایجاد تنفس می شود و از خفگی و مشکلات خواب نوزاد جلوگیری می کند. وجود این بالشتک ها مانع از چرخش نوزاد شده و حفاظت نوزاد را روی بالشت فراهم می آورد. پارچه رویه این بالشت از پنبه لطیف تشکیل شده است که امکان ایجاد حساسیت را برای نوزاد کاهش میدهد.

 

مطالب مرتبط:

         انواع بالشت طبی و راهنمای استفاده از آنها

        مزایای بالشت های طبی و راهنمای خرید آنها

محصولات مرتبط