ورود
عضویت

0


تب سنج دیجیتال غیرتماسی امرون 720+ تب سنج دیجیتال هدیه

قابلیت اندازه گیری و سنجش دمای محیط، بدن و پیشانی کودک حتی با فاصله 3 سانتی متری، سنجش لیزری با فاصله، دقت سنجش 0.2 درجه سانتیگراد، طراحی زیبا و ساختار ارگونومیک، صفحه نمايش lcd، نمایش دما به سانتیگراد و فارنهایت، ضد آب، دارای هشدار دماي غير مجاز، قابليت خاموشي خودکار، دارای 25 جایگاه حافظه ذخیره نتایج، دارای نور پس زمینه برای دید مناسب در شب

تب سنج دیجیتال غیرتماسی امرون در یک نگاه :

       

 

آشنایی بیشتر با محصول:

درجه حرارت بدن نشان دهنده تعادل موجود بین گرمای تولید شده و گرمای از دست رفته بدن می باشد. عوامل گوناگونی همچون هورمون ها، استرس، سن، دمای محیط، ورزش و وجود بیماری سبب افزایش و کاهش دمای بدن می گردد. بررسی دمای بدن در همه افراد به خصوص کودکان امری ضروری می باشد. وجود تب در کودکان خطرناک نیست و می تواند نشانه مبارزه صحیح  بدن در مقابل عفونت های وارد شده به بدن باشد. کمبود آب بدن یکی از مضرات تب بالا در کودکان است که می تواند آسیب هایی را به آنها وارد کند. اگرچه تب کشنده نیست اما در صورتیکه دمای فرد بالای 41 درجه باشد نشانه عفونت بوده و نیاز به بررسی علت ایجاد کننده تب می باشد.

یکی از راه های سنجش دمای بدن استفاده از دماسنج های می باشد که در دو نوع جیوه ای و دیجیتالی در بازار موجود اند. دماسنج های دیجیتالی به سبب کاربری راحت تر مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. تب سنج امرون 720 از محصولات کمپانی امرون ژاپن می باشد. این دماسنج با استفاده از تکنولوژی مادون قرمز، قابلیت سنجش دمای بدن کودک و بزرگسال را از روی پیشانی، سطوح اجسام و مواد غذایی (مانند شیریا غذای کودک) فراهم می آورد. ویژگی منحصر به فرد این محصول عدم نیاز به تماس دماسنج با بدن فرد می باشد که این قابلیت امکان انتقال عفونت و بیماری ها را کاهش می دهد.

منبع انرژی مورد استفاده در این دستگاه باتری می باشد. از آنجایی که یکی از عوامل خطای اندازه گیری ضعیف شدن باتری می باشد؛ بنابراین برای جلوگیری از خطای اندازه گیری و ذخیره بهینه انرژی قابلیت خاموشی خودکار در این تب سنج طراحی شده است. در صورتیکه دستگاه پس از 10 دقیقه مورد استفاده قرار نگیرد دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می گردد.

نقاط مثبت و منفی:

        + دارای تکنولوژی لیزری برای اندازه گیری غیرتماسی

        + اعلان های صوتی در صورت تشخیص تب در فرد

 

ابعاد

153 * 414.5 * 45 میلی متر

وزن

90 گرم

نوع دماسنج

دیجیتال غیرتماسی

نحوه ی سنجش

سنجش لیزری با فاصله

دقت سنجش

0.2 درجه سانتی گراد

صفحه نمایش

LCD

ضد آب

هشدار دمای بالا

خاموشی خودکار

حافظه ذخیره نتایج

حافظه داخلی

دارای 25 جایگاه حافظه ذخیره نتایج

منبع تغذیه

باتری

طول عمر باتری

24 ساعت

سایر ویژگی ها

نمایش دما به سانتیگراد و فارنهایت دارای نور پس زمینه برای دید مناسب در شب طراحی زیبا و ساختار ارگونومیک

گارانتی

2 سال

کشور سازنده

ساخت کره جنوبی

نقاط مثبت

دارای تکنولوژی لیزری برای اندازه گیری غیر تماسی اعلان های صوتی در صورت تشخیص تب در فرد
اعظم حدادی

سروش طب

مهدیه سجادی

سروش طب

آزاده

سروش طب

محصولات مرتبط