ورود
عضویت

0


دستکش ضد حساسیت خانگی حریر پک دو عددی

دتسکش ضد حساسیت خانگی فاقد لاتکس ، دستکش Op-Perfec،مقاوم در برابر مواد روغنی و نفتی با عمر طولانی ،فاقد بوی نامناسب، نرم و لطیف مناسب باآناتومی دست

ویژگی های شاخص دستکش ضد حساسیت حریر:

        دارای دو سایز

        فاقد هرگونه عوامل حساسیت زا

        مقاوم در برابرمواد روغنی،نفتی و حلال با عمر طولانی

        استحکام بالا و بدون تغییر حالت

        جلوگیری از انتقال آلودگی

        نرم ،لطیف و پوشش راحت

        فاقد هرگونه بوی نامناسب

        فاقد هرگونه لاتکس

        قابل استفاده برای مصارف در خانه

        ساخت کشور ایران

آشنایی بیشتر با محصول:

استفاده از دستکش در انجام امور مختلف خانه و استفاده از شوینده های مختلف برای سلامت دست ها ضروری است. افرادی که دست هایشان نسبت به دستکش های لاتکس حساسیت دارند، باید از دستکش های او-پی ضد حساسیت استفاده کنند. این محصول فاقد هرگونه بوی نامناسب می باشد. دستکش های این محصول نه تنها بدون پودر هستند بلکه نرم و لطیف و مناسب با آناتومی دست نیز می باشد. دستکش های ضد حساسیت حریر ساخته شده از مواد NBR و فاقد هرگونه عوامل حساسیت زا است. این محصول مقاوم در برابر مواد روغنی، نفتی و حلال ها هستند. این دستکش ها برخلاف دستتکش های دیگر در مواجه با روغن تغییر حالت نمی دهند و غیر قابل مصرف نمی شوند. دستکش حریر دارای مقاومت و استحکام استانداری است و دارای عمر طولانی می باشد. این محصول غیر استریل می باشد.

توصیه:پروتئین های حساسیت زای این دستکش در چرخه تولید زدوده شده است با این وجود درصورت حساسیت از استفاده دستکش های حاوی لاتکس خود داری نموده و از دستکش های او-پی ضد حساسیت استفاده نمائید.

 

 

 

محصولات مرتبط