ورود
عضویت

0


فشارسنج دیجیتال بازویی رزمکس مدل AD761f

دارای نمايشگر تاريخ و ساعت، حافظه ذخيره نتايج، منبع تغذيه: برق و باتری، حافظه ذخیره نتایج: 120جایگاه حافظه برای دو کاربر با تاریخ و زمان، نمايش ميانگين نتايج، قابليت خاموشي خودکار، مناسب دور بازو 24-40 سانتي متر، دارای سنجش ضربان قلب، قابليت تشخيص آريتمي، دارای هشدار خطاي محاسباتي، دارای نمايشگر تعويض باتري، دارای سنسور تشخیص ثابت بودن بدن، دارای سنسور تشخیص پایداری دینامیک خون

فشارسنج رزمکس AD761f در یک نگاه:

 

 

آشنایی بیشتر با محصول:

در عصر حاضر فشار خون بالا یکی از بیماری های رایج است که نتیجه استرس و بی تحرکی عصر تکنولوژی می باشد. فشار خون بالا با شمار هشداردهنده مرگ و میر سالانه در جهان مرتبط است. هرچند فشار خون بالا ممکن است علائم ظاهری نداشته باشد، اما مهم‌ترین پیامدهای آن حمله قلبی و سکته مغزی و در کنار آن بروز نارسایی کلیوی است. برای جلوگیری از عوارض ناشی از تشخیص دیرهنگام این بیماری کنترل مداوم فشارخون الزامی می باشد. امروزه از فشارسنج های دیجیتال برای کنترل فشارخون استفاده می شود. فشارسنج بازویی رزمکس مدل AD761f قادر به اندازه گیری فشار سیستولیک/دیاستولیک با استفاده از روش اوسیلومتریک می باشد و نتیجه اندازه گیری بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود.  

عوامل فیزیکی و روحی می تواند تاثیر عمده ای بر روی فشارخون واقعی افراد داشته باشد. معمول ترین نوع خطا در اندازه گیری فشارخون زمانی است که کاربران به لحاظ فیزیکی، روحی یا دینامیک خون آسوده نباشند و در نتیجه می تواند بر اندازه گیری تاثیر گذاشته و نتایج نادرستی را به همراه داشته باشد. شرکت رزمکس در مدل AD761f با استفاده از تکنولوژی Hermodynamic  Stability Determination (HSD) تمامی خطاهای مربوط به استرس فیزیکی و ذهنی را حذف کرده و از اندازه گیری های مجدد به منظور گرفتن میانگین فشارخون اجتناب می کند. بنابراین در صورتیکه نشانگر کمبود پایداری دینامیک بر روی صفحه نمایان شد برای صحت اندازه گیری بهتر است 5 دقیقه صبر کرده و مجدداً اندازه گیری ها را انجام داد.  

این فشارسنج قابلیت تشخیص سکون یا عدم سکون بدن در زمان اندازه گیری را دارا می باشد. در صورت ثابت بودن بدن علامت سکون روی صفحه نمایش داده می‌شود و این بدین معنی است که مقدار اندازه‌گیری شده صحیح است. اما اگر بدن ثابت نبوده باشد، علامت دیگری روی صفحه ظاهر می‌شود که نشانه‌ی غلط بودن اندازه‌گیری انجام‌شده است. نکته‌ی جالب‌ توجه این است که مقادیر غلط در میانگین‌گیری سه فشار آخر استفاده نمی‌شوند.  

   

یکی از عوامل خطای اندازه گیری، افزایش یا کاهش فشار باد درون کاف فشارسنج می باشد. در این فشارسنج از تکنولوژی  fuzzy real برای رفع این مشکل استفاده شده  است. این تکنولوژی باد درون کاف را بر اساس فشارخون سیستولیک و سایز بازو تنظیم می کند. در صورتیکه باد درون کاف زیاد باشد دستگاه به صورت اتوماتیک فشار کاف را کاهش داده که علاوه بر از بین بردن ناراحتی در فرد خطای اندازه گیری را کاهش می دهد.

براساس شاخصه های تشخیصی سازمان جهانی، سطوح خطر مشخصی برای میزان فشارخون تعریف شده است. سطوح خطر تعریف شده در این دستگاه در 4 حالت ، عادی، مرز ابتلا به فشارخون بالا، مرحله 1 فشارخون و مرحله 2 فشارخون تعریف شده است.

در فشارسنج رزمکس مدل AD761f امکان استفاده توسط دو کاربر وجود دارد. حافظه فشارسنج قابلیت ذخیره‌ی 120 نتیجه (برای هر نفر 60 نتیجه) با امکان ذخیره تاریخ و ساعت اندازه گیری را دارا می باشد. در صورتیکه حافظه دستگاه پر شود نتایج از قدیمی ترین مقدار پاک می شود.

این دستگاه انرژی مورد نیاز خود را از 4 عدد باتری تامین می کند. علاوه بر این امکان اتصال آداپتور نیز وجود دارد. ضعیف شدن باتری دستگاه می تواند سبب خطای اندازه گیری شود بنابراین در صورتیکه نشانگر ضعیف شدن باتری بر روی نمایشگر مشاهده شد بهتر است برای تعویض باتری اقدام شود. علاوه بر این برای جلوگیری از مصرف بی رویه انرژی درصورتیکه دستگاه به مدت 1 دقیقه مورد استفاده قرار نگیرد دستگاه به صورت خودکار خاموش گردد.

 

نقاط مثبت و منفی:

         + دارای کاف بدون لاتکس

          امکان تنظیم خودکار میزان فشار کاف

 

مطالب مرتبط:

     15 نکته اساسی برای اندازه گیری فشارخون 

     تاثیر فشارخون بالا بر سلامتی

     تاثیر ورزش بر فشارخون بالا

     چه عواملی سبب خطا در اندازه گیری فشارخون می شود؟

 

 

کاربرد

خانگی

نوع

بازویی

سایز مناسب بازو-مچ

24-40 سانتیمتر

ابعاد

12 * 12.1 * 17.8 سانتیمتر

وزن

533 گرم

صفحه نمایش

LCD

تعداد کاربری

2 کاربر

حافظه ذخیره نتایج

حافظه داخلی

120 جایگاه حافظه برای ذخیره 2 کاربر

نمایشگر تاریخ و ساعت

نمایش میانگین نتایج

قابلیت خاموشی خودکار

سخنگو

سنجش ضربان قلب

قابلیت تشخیص آریتمی

هشدارخطای محاسباتی

منبع تغذیه

برق و باتری

نوع باتری

4 عدد باتری قلمی

نمایشگر تعویض باتری

سایر ویژگی ها

دارای سنسور تشخیص ثابت بودن بدن دارای نشانگر حالت استراحت دارای نشانگر ریسک فشار خون مجهز به تکنولوژی Real fuzzy قابلیت میانگین‌گیری از 3 نتیجه‌ی آخر نشانگر صربان نامنظم قلب دارای کاربر مهمان آغاز عملکرد تنها با یک لمس دارای کاف بدون لاتکس قابلیت اتصال به کامپیوتر

اقلام همراه

محفظه‌ی نگه‌داری، 4 عدد باتری قلمی و دفترچه راهنما

تائیدیه و استاندارد

iso 13485، iso9001، تائیدیه CE

گارانتی

5 سال

کشور سازنده

سوئیس

نقاط مثبت

امکان تنظیم خودکار میزان فشار کاف دارای کاف بدون لاتکس
توکلی

سروش طب

حجازی

سروش طب

محصولات مرتبط