ورود
عضویت

0


دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو

365 مورد حافظه، دارای شناسه شخصی، بدون نیاز به کدگذاری، دارای هشدار پیش از غذا و پس از غذا، تنظیمات هشداردهنده زمان، خاموش شدن دستگاه به صورت خودکار، نمایش میانگین تست ها در دوره های زمانی 7، 14 و 21 روزه به صورت جداگانه

دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو در یک نگاه:

 

 

آشنایی بیشتر با محصول:

با افزایش دیابت بین افراد نسبت به سال های گذشته، نیاز به اطلاع از میزان قند خون برای کنترل قند خون لازم است. از طرفی با بالا رفتن سن، احتمال دیابت در افراد بالا می رود. استفاده از دستگاه های تست قند خون در اطلاع و پیشگیری از افزایش تست قند خون ضروری و لازم است. دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو (EasyGluco)، دستگاهی خوب و معتبر بین دستگاه های موجود در بازار است. این دستگاه قابلیت اندازه گیری در چهار حالت (قبل از خوردن غذا، بعد از خوردن غذا، بعد از استفاده از دارو و بعد از ورزش) را دارا می باشد، که توسط خود شخص قبل از تست تعیین می شود. دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو قابلیت میانگین گیری در سه حالت (هفت، چهارده و بیست و یک روز) و قابلیت اتصال به کامپیوتر و نشان دادن تست ها را دارد. دستگاه دارای تنظیم زنگ نیز می باشد.

دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو، 365 مورد حافظه داخلی دارد و در نمونه گیری تنها به 1.5 میکرو لیتر خون نیاز دارد. و بعد از 9 ثانیه نتیجه ی تست بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. دستگاه دارای دکمه ی مخصوص برای خروج نوار است. با نگه داشتن دکمه ی دایره ای وسط به مدت 3 ثانیه، وارد تنظیمات دستگاه  تنظیم تاریخ و ساعت، واحد نمایش میان خون، دما، فعال کردن شناسه شخصی و میانگین گیری و.. خواهید شد و با دکمه های بالا و پایین موارد مورد نظرتان را تعیین و دکمه ی وسط را برای ثبت فشار دهید تا وارد باقی تنظیمات شوید. یکی از ویژگی های خوب این دستگاه برخلاف مدل های دیگر، نیازی به کدگذاری نیست. یعنی دارای قابلیت Auto Coding است و کد نوار تست قند خون به شکل اتوماتیک از روی نوار تشخیص داده می شود، بنابراین احتیاجی به واردکردن کد به شکل دستی نیست. همراه دستگاه دو بسته نوار 25 تایی، 50 عدد لنست، محلول کنترل، باتری، اتولنست (سوزن زن)، دفترچه راهنما فارسی، سی دی آموزشی و کیف است.

 

نقاط مثبت و منفی:

        + قابلیت اتصال به کامپیوتر

        - عدم امکان خون گیری از سایر نقاط بدن

 

مطالب مرتبط :

چگونه دیابت نوع 2 را درمان کنیم؟

ویتامین های مورد نیاز افراد دیابتی

 

 

 

کاربرد

خانگی

ابعاد

77 × 46 × 19 سانتی متر

وزن

42 گرم

زمان پاسخگویی به تست

9 ثانیه

حداقل خون مورد نیاز

1.5 میکرو لیتر

حافظه ذخیره نتایج

میزان حافظه داخلی

365 جایگاه حافظه

نمایش میانگین نتایج

قابلیت خاموشی خودکار

قابلیت خونگیری از سایر نقاط بدن

قابلیت هشدار

صفحه نمایش

LCD

نمایشگر تاریخ و ساعت

منبع تغذیه

باتری

نمایشگر تعویض باتری

قابلیت اتصال به کامپیوتر

اقلام همراه

دو بسته نوار 25 تایی 50 عدد لنست محلول کنترل باتری اتولنست (سوزن زن) دفترچه راهنما فارسی سی دی آموزشی

گارانتی

مادام العمر

نقاط مثبت

قابلیت اتصال به کامپیوتر

نقاط منفی

عدم امکان خون گیری از سایر نقاط بدن

محصولات مرتبط