ورود
عضویت

0


فشارسنج دیجیتال مچی امرون مدل RS3 + چهارعدد باتری هدیه

قابليت خاموشي خودکار، سايز مناسب بازو/مچ 13.5تا 21.5 سانتي متر، سنجش ضربان قلب، قابليت تشخيص آريتمي، هشدار خطاي محاسباتي، نمايشگر تعويض باتري، دارای نشانگر صحیح بستن کاف، مجهز به تکنولوژی Intellisense، دارای کیف نگهداری، 2 عدد باتری قلمی

فشارسنج امرون RS3 در یک نگاه:

 

آشنایی بیشتر با محصول:

فشار خون بالا از جمله بیماری هایی است که در بسیاری از موارد علائم آن بروز نمی کند بنابراین  به عنوان بیماری خاموش شناخته شده است.  مقدار طبیعی فشار خون 120/80 mmhg ، مقدار مرحله پیش از فشار خون 140/90 mmhg   و فشار بالاتر نشانه های فشار خون بالا می باشد. در گذشته برای اندازه گیری فشارخون مراجعه به پزشک، پرستار یا کاربر متخصص الزامی بوده است. امروزه با ورود فشارسنج های دیجیتال به بازار امکان اندازه گیری فشار برای تمامی افراد وجود دارد. شرکت امرون در سال 1973 اولین فشارسنج های خود را تولید کرد.این شرکت برای فشارسنج های خود تاییدیه های لازم را از مراکز درمانی دریافت کرده است. این شرکت در مدل بازویی RS3 همانند سایر فشارسنج های خود از روش اوسیلومتریک برای اندازه گیری فشارخون استفاده می کند.
جنس کاف این فشارسنج از نایلون و پلی استر می باشد و برای افرادی که دور مچ آنها 13.5 تا 21.5 سانتی متر است مناسب می باشد. یکی از مشکلات در اندازه‌گیری فشارخون شل یا سفت بسته شدن کاف بر روی مچ دست می‌باشد. در صورتیکه کاف به طور مناسب دور مچ بسته شده باشد بر روی نشانگر صفحه کلمه OK ظاهر می گردد.

شرکت امرون برای کنترل باد وارد شده به کاف دستگاه از تکنولوژی intellisense استفاده می کند. این تکنولوژی این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد تا فشار وارد شده درون کاف تا جایی که مورد نیاز است افزایش یابد. یکی از عوامل تاثیرگذار بر اختلاف فشارخون اندازه گیری شده از مقدار واقعی حرکت فرد در زمان اندازه گیری می باشد.بنابراین برای جلوگیری از خطا از کاربر خواسته می شود که در وضعیت مناسب بر روی صندلی نشسته و از حرکت مچ و دست خود در زمان اندازه گیری خودداری کند. برای جلوگیری از خطاهای  اندازه گیری بهتر است از فرد خواسته شود تا دست خود را در حالت ثابت به گونه ای قرار دهد تا فشارسنج در راستای قلب قرار گیرد. بالا یا پایین بودن فشارسنج نسبت به سطح قلب سبب خطای اندازه گیری شده و فشارخون بیشتر و کمتری را نشان می دهد. در صورتیکه در زمان اندازه گیری مچ فرد بیش از حد تکان داده شود پیغام خطای حرکت بدن بر روی صفحه نمایان می گردد.

این فشارسنج مجهز به تشخیص آریتمی قلبی می باشد. بنابراین در زمان اندازه گیری فشارخون فرد، در صورتیکه سنسور فشارسنج بیش از یک نامنظمی ضربان قلب را تشخیص دهد، نشانگری با شکل قلب روی صفحه ظاهر می‌شود. اگر در زمان اندازه گیری به صورت متناوب با این علامت مواجه شدید بهتر است برای بررسی بیشتر به پزشک متخصص مراجعه کنید.

فشارسنج امرون RS3 امکان ذخیره 60 نتیجه را درون حافظه خود فراهم آورده است. بعد از پر شدن 60 جایگاه حافظه، به صورت خودکار از اولین فشار ثبت شده شروع به پاک شدن می کند. این فشارسنج امکان محاسبه میانگین فشارهای اندازه گیری شده را دارا می باشد. بدین منظور با نگه داشتن دکمه حافظه به مدت 3 ثانیه دستگاه میانگین سه فشار آخر را بر روی صفحه نمایش می دهد.

دستگاه فشارسنج توسط 2 باتری قلمی آلکالاین راه اندازی می شود. ضعیف شدن باتری ها سبب کاهش دقت اندازه گیری می شود. دستگاه به گونه ای طراحی شده است  تا زمانیکه دستگاه مورد استفاده قرار نمی گیرد پس از دو دقیقه به صورت خودکار صفحه نمایش دستگاه خاموش گردد. این ویژگی سبب جلوگیری از تخلیه ناخواسته باتری ها می گردد.

 

نقاط مثبت و منفی:

        + دارای نشانگر زمان و تاریخ

        + دارای دقت بالا

        + دارای نشانگر آریتمی قلبی

        + مجهز به تکنولوژی Intellisense

مقایسه فشارسنج های امرون:

 

 

مطالب مرتبط:

     15 نکته اساسی برای اندازه گیری فشارخون 

     تاثیر فشارخون بالا بر سلامتی

     تاثیر ورزش بر فشارخون بالا

     برترین فشارسنج های سال 2018

کاربرد

خانگی

نوع

مچی

سایز مناسب بازو-مچ

13.5-21.5 سانتیمتر

ابعاد

2.1 * 6 * 7.8 سانتیمتر

وزن

101 گرم

صفحه نمایش

LCD

تعداد کاربری

1 کاربر

حافظه ذخیره نتایج

حافظه داخلی

60 جایگاه حافظه

نمایشگر تاریخ و ساعت

نمایش میانگین نتایج

قابلیت خاموشی خودکار

سخنگو

سنجش ضربان قلب

قابلیت تشخیص آریتمی

هشدارخطای محاسباتی

منبع تغذیه

باتری

نوع باتری

2 عدد باتری غیرقابل شارژ

نمایشگر تعویض باتری

سایر ویژگی ها

مجهز به تکنولوژی Intelisence دارای نشانگر صحیح بستن کاف

اقلام همراه

کیف محافظ

گارانتی

4 سال

کشور سازنده

ساخت ویتنام، تکنولوژی ژاپن

نقاط مثبت

دارای نشانگر تشخیص آریتمی مجهز به تکنولوژی Intellisense

محصولات مرتبط