ورود
عضویت

0


ترازو دیجیتال امرون مدل BF511

بیشترین وزن قابل تحمل: 150 کیلوگرم، واحد های اندازه گیری: کیلوگرم ، پوند، دقت اندازه گیری: 100 گرم، نمایشگر : LCD، منبع تغذیه: 4 عدد باتری آلکالاین، دارای سیستم اندازه گیری شاخص سلامتی، اندازه گیری درصد چربی بدن، اندازه گیری درصد ماهیچه، اندازه گیری شاخص MBI نشان دهنده میزان سلامت فرد با توجه به قد، مناسب برای سنین 6 تا 80 سال

ترازو دیجیتال امرون در یک نگاه:

 

   

آشنایی بیشتر با محصول:

کاهش و کنترل وزن از جمله دغدغه های روزانه بسیاری از افراد می باشد. برای کنترل وزن استفاده از ابزارهای اندازه گیری کمک بسزایی می کند. استفاده روزانه و هفتگی از ترازو امکان کنترل وزن را برای فرد فراهم می آورد تا اطلاعی از افزایش و کاهش وزن خود داشته باشند و بتوانند برنامه منظمی برای کنترل وزن خود تنظیم کنند.   

ترازو امرون BF511 امکان اندازه گیری تا وزن 150 کیلوگرم را دارا  می باشد. دقت اندازه گیری در این ترازو 100 گرم بوده که نشان دهنده دقت بالای آن می باشد. این ترازو علاوه بر اندازه گیری وزن امکان سنجش شاخص های سلامتی مثل میزان چربی، درصد ماهیچه و شاخص BMI کمبود وزن، اضافه وزن و وزن ایده‌آل متناسب با قد را نیز اندازه‌گیری کند.

درصد چربی بدن در واقع میزان چربی موجود در بدن در مقایسه با وزن کلی بدن می باشد. میزان درصد چربی بدن در این ترازو از طریق روش امپدانس الکتریکی اندازه گیری می شود. بر اساس میزان چربی تجمعی در بدن فرد، درصد چربی بدن در دو حالت چربی زیر پوستی و چربی احشایی تقسیم بندی می شود.

اندازه گیری درصد ماهیچه بدن یکی دیگر از قابلیت های اندازه گیری در این ترازو می باشد. ماهیچه های استخوانی در واقع میزان ماهیچه های چسبیده به استخوان می باشند. هر چقدر نسبت ماهیچه استخوانی در فرد بالاتر باشد میزان سوخت و ساز در بدن فرد بیشتر بوده و امکان ذخیره چربی در بدن کاهش می یابد.

یکی از ویژگی های این دستگاه قابلیت اندازه گیری متابولیسم زمان استراحت می باشد این شاخص به کاربر اعلام می کند که کمترین کالری مورد نیاز فرد چه مقدار می باشد  تعیین میزان متابولیسم بدن می باشد

در زمان استفاده از ترازو باید آن را در مکانی هموار و بدون شیب قرار داد و برای افزایش دقت اندازه گیری باید دستگیره های موجود بر روی دستگاه به سمت بدن کشیده شود. این ترازو امکان ذخیره اطلاعات 4 کاربر را فراهم می کند بنابراین هر کاربر می تواند در زمان استفاده از ترازو اطلاعات خود را ذخیره کند. در صورت تعویض باتری های ترازو، نتایج ذخیره شده در حافظه حفظ می گردد.

این ترازو انرژی خود را از 4 عدد باتری آلکالاین تامین می کند. برای جلوگیری از خطای اندازه گیری بهتر است در صورت ضعیف شدن باتری نسبت به تعویض آن اقدام گردد. برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی قابلیت خاموشی خودکار بر روی دستگاه قرار داده شده است. در صورت عدم استفاده از ترازو به مدت 5 دقیقه دستگاه به صورت خودکار خاموش می گردد. درصورتیکه کاربر روزانه 4 بار از ترازو استفاده کند عمر باتری مورد استفاده در این ترازو به مدت 1 سال می باشد.  

نقاط مثبت و منفی:

        + امکان انداز گیری شاخص های بدنی

        + دارای 8 سنسور اندازه گیری

 

ابعاد

30 × 30 × 3 سانتي متر

وزن

2.2 کیلوگرم

بیشترین وزن قابل تحمل

150 کیلوگرم

واحد اندازه گیری

کیلوگرم ، پوند

دقت اندازه گیری

100 گرم

نمایشگر

LCD

منبع تغذیه

4 عدد باتری آلکالاین

سیستم خاموشی خودکار

اندازه گیری شاخص های سلامتی

انواع شاخص های سلامتی

اندازه گیری درصد چربی بدن، اندازه گیری درصد ماهیچه، اندازه گیری شاخص MBI نشان دهنده میزان سلامت فرد با توجه به قد

حافظه ذخیره نتایج

حافظه داخلی

دارای حافظه برای نگهداری اطلاعات 4 فرد مختلف

سایر ویژگی ها

دارای 8 حسگر زیر دسته و صفحه برای اندازه گیری شاخص های مختلف، مناسب برای سنین 6 تا 80 سال، دارای دستگیره که بایدبه هنگام ایستادن روی ترازو به سمت بدن کشیده شود تا در محاسبات دقیق تر عمل کند

اقلام همراه

4 باتری، کارت گارانتی، دفترچه راهنما

گارانتی

4 سال

کشور سازنده

ساخت ویتنام، تکنولوژی ژاپن

نقاط مثبت

امکان انداز گیری شاخص های بدنی دارای 8 سنسور اندازه گیری
محمد امینی

سروش طب

محصولات مرتبط