ورود
عضویت

0


ترازو دیجیتال بایوتک مدل 8053، طرح گندم

ابعاد:4 × 30 × 30 سانتي متر، بیشترین وزن قابل تحمل: 150 کیلوگرم، دقت اندازه گیری: 100 گرم، نمایشگر: LED، منبع تغذیه: باتری، قابلیت خاموشی خودکار، شیشه مقاوم، نشانگر بار بیش از ظرفیت ترازو، آلارم تمام شدن باتری، ضد ضربه و حرارت، ساخت چین، گارنتی : 1 سال

ترازو دیجیتال بایوتک طرح گندم در یک نگاه:

 

 

آشنایی بیشتر با محصول:

رشد طبیعی یکی از مهم ترین نشانه های تندرستی است اندازه گیری وزن یکی از عوامل کنترل رشد افراد می باشد. ترازو یکی از ابزارهای ساده و مطمئن برای اندازه گیری سلامتی می باشد. ترازو دیجیتال بایوتک طرح گندم با تلفیق طبیعت و صنعت، طراحی ویژه ای را بکار برده است. این ترازو دارای تکنولوژی روشن شدن خودکار می باشد بنابراین به محض ایستادن کاربر بر روی ترازو، صفحه نمایش به منظور نمایش وزن اندازه گیری شده روشن می گردد.  

این دستگاه قابلیت اندازه گیری تا وزن 150 کیلوگرم را دارا می باشد. در صورتیکه وزن بیش از 150 کیلوگرم بر روی ترازو قرار گیرد نشانگر بار بیش از حد بر روی ترازو نمایش داده می شود. ترازوی بایوتک دارای دقت اندازه گیری 100 گرم بوده که بدین معناست که تغییرات کمتر از 100 گرم را تشخیص نمی دهد.

ترازو بایوتک انرژی خود را از 3 عدد باتری نیم قلم تامین می کند. برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی قابلیت خاموشی خودکار بر روی ترازو قرار داده شده است تا در صورتیکه کاربر از ترازو استفاده نکند به صورت خودکار خاموش گردد. یکی از عوامل کاهش دقت اندازه گیری، ضعیف شدن باتری ترازو می باشد بنابراین در صورت مشاهده نشانگر تمام شدن باتری بر روی ترازو نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

 

ابعاد

4 × 30 × 30 سانتي متر

بیشترین وزن قابل تحمل

150 کیلوگرم

واحد اندازه گیری

کیلوگرم

دقت اندازه گیری

100 گرم

نمایشگر

LED

منبع تغذیه

باتری

سیستم خاموشی خودکار

اندازه گیری شاخص های سلامتی

حافظه ذخیره نتایج

سایر ویژگی ها

شیشه مقاوم، نشانگر بار بیش از ظرفیت ترازو، آلارم تمام شدن باتری، ضد ضربه و حرارت

گارانتی

1 سال

کشور سازنده

ساخت چین

نقاط مثبت

نشانگر بار بیش از ظرفیت ترازو، آلارم تمام شدن باتری

محصولات مرتبط