ورود
عضویت

0


دستگاه تست قندخون اکیوچک پرفورما

دارای 500 جایگاه حافظه برای ذخیره نتایج، قابلیت تشخیص خودکار کم بودن میزان خون (کنترل حجم خون)، قابلیت نشانه گذاری بر روی تست ها، قابلیت خون گیری مجدد، قابلیت تشخیص نوارهای تاریخ گذشته و معیوب، قابلیت میانگین گیری نتایج به صورت 7، 14و 30 روزه، پوشش دامنه گسترده هماتوکریت 10 تا 70 درصد، اتصال بدون سیم به کامپیوتر و انتقال اطلاعات از طریق مادون قرمز، عدم نیاز به کدچیپ، هشدار قند خون پایین

دستگاه تست قند خون اکیوچک پرفورما در یک نگاه:

 

 

آشنایی بیشتر با محصول:

دیابت از جمله بیماری هایی است که امروزه در میان مردم بسیار شایع شده است. از علائم بارز این بیماری می توان به کاهش وزن شدید، خستگی زودرس و تاری دید اشاره کرد. عدم توانایی بدن در تولید انسولین یا ضعف گیرنده های انسولین از عوامل اساسی ایجاد این بیماری می باشد. یکی از روش های کنترل این بیماری اندازه گیری روزانه قند خون فرد می باشد. افراد مبتلا به بیماری دیابت با اندازه گیری قندخون خود می توان تأثیر غذاها و فعالیت های روزانه خود را بر کنترل این بیماری بررسی کنند.

دستگاه تست قند خون Accu-Chek مدل   Performaمحصول شرکت Roche است که در زمینه‌ی تولید دارو و ابزارهای تشخیصی در جهان شناخته شده است. این دستگاه به سبب دقت اندازه گیری بالا در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در این دستگاه با استفاده از تکنولوژی Clixmotion، سوزن بدون لرزش مستقیماً وارد پوست شده و خارج می گردد که سبب ایجاد کمترین آسیب و درد در فرد می شود. سوزن های موجود در این دستگاه دارای سر سه تراشه مخروطی شکل با زاویه ملایم می باشد که کمتر از چند میلی ثانیه داخل پوست شده و با ایجاد کمترین درد خراشی بر سطح پوست ایجاد می کنند. برای کاهش اصطکاک سوزن در هنگام نفوذ به داخل پوست، سطوح لنست ها کاملاً صاف و صیقلی طراحی شده است. قلم نمونه گیری این دستگاه بر اساس ضخامت پوست هر فرد امکان تنظیم در 11 درجه مختلف را فراهم کرده است.

این دستگاه علاوه بر دقت بالا مزیت‌هایی که دارد که آن را به یک دستگاه حرفه ای برای استفاده ی آسان توسط همه تبدیل کرده است. این دستگاه دارای 500 جایگاه حافظه برای قابلیت ذخیره‌سازی نتایج را دارد. در صورتیکه فرد نیاز به میانگین گیری دوره ای نتایج ذخیره شده در حافظه دستگاه را داشته باشد، این دستگاه امکان میانگین گیری دوره‌های زمانی 7، 14و30 روزه را فراهم آورده است. دستگاه برای اندازه‌گیری دقیق قند خون تنها به 0.6 میکرولیتر خون نیاز دارد. یکی از ویژگی های این دستگاه سرعت بالای پاسخ نتیجه تست قند خون می باشد. در این دستگاه تنها 5 ثانیه طول می‌کشد تا نتیجه‌ی تست روی صفحه به ‌نمایش درآید. مزیت ویژه این دستگاه این است که اگر مقدار خونی که روی نوار قرار می‌گیرد کافی نباشد، دستگاه هشدار می‌دهد و مانند بسیاری از دستگاه‌های قند خون نتیجه‌ی اشتباه را نشان نمی‌دهد.

از آنجاییکه گرما، سرما و رطوبت می توانند از طریق تأثیر بر نوار تست باعث ایجاد تغییر در نتیجه آزمایش شوند بنابراین  6 الکترود از جنس طلا روی نوار تست وجود دارد که باعث افزایش دقت اندازه گیری می گردد. وجود ارتباط بین کد چیپ و نوار تست باعث می شود تا نوار تست هایی که تاریخ انقضای آنها گذشته است، مشخص شوند و در نتیجه آزمایش تضمین می گردد.

دستگاه تست قندخون اکیوچک پرفورما می تواند تغییرات دامنه هماتوکریت از 10 تا 70 درصد را تشخیص دهد و خود را با آن تطبیق دهد. همچنین این دستگاه می تواند گلوکز انواع خون شامل خون مویرگی،وریدی و سرخرگی را اندازه گیری کند.

از دیگر ویژگی های این دستگاه امکان خون گیری از سایر نقاط بدن به غیر از انگشتان دست می باشد. به منظور جلوگیری از مصرف باتری در زمان هایی که فرد از دستگاه استفاده نمی کند قابلیت خاموشی خودکار بر روی دستگاه قرار داده شده است. بنابراین درصورتیکه  به مدت 30 تا 90 ثانیه از دستگاه استفاده نشود، به صورت خودکار خاموش می‌شود.

 

نقاط مثبت و منفی:

        + دارای هشدار پایین بودن قند خون

        + عدم نیاز به کدچیپ

        - از بین رفتن نوار تست در صورت کافی نبودن خون

 

 

کاربرد

خانگی

زمان پاسخگویی به تست

5 ثانیه

حداقل خون مورد نیاز

0.6 میکرولیتر

حافظه ذخیره نتایج

میزان حافظه داخلی

500 جایگاه حافظه

نمایش میانگین نتایج

قابلیت خاموشی خودکار

قابلیت خونگیری از سایر نقاط بدن

قابلیت هشدار

صفحه نمایش

LCD

نمایشگر تاریخ و ساعت

منبع تغذیه

باتری

نوع باتری

1 عدد باتری مدل CR 2032

نمایشگر تعویض باتری

قابلیت اتصال به کامپیوتر

کاربرد

تشخیص خودکار کم بودن میزان خون قابلیت تشخیص و تطبیق با تغییرات دما بین 6 الی 44 درجه سانتیگراد رطوبت 10 تا 90 درصد تشخیص نوارهای معیوب تشخیص نوارهای تاریخ مصرف گذشته اخطار قند خونن پایین HYPO تعیین میانگین در دوره های 7 و 14 و 30 روزه 4نوع زنگ قابل برنامه ریزی جذب سریع خون توسط نوار پوشش دامنه گسترده هماتوکریت 10 تا 70 درصد قابلیت اندازه گیری خون مویرگی، وریدی و سرخرگی طول عمر بالای باتری

اقلام همراه

سوزن، نوار تست، قلم سوزن زنی، دفترچه راهنمای فارسی

تائیدیه و استاندارد

دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا، دارای تاییدیه آزمایشگاه رفرانس ایران

گارانتی

مادام العمر

کشور سازنده

کمپانی Roche آلمان

نقاط مثبت

تشخیص خودکار کم بودن میزان خون تشخیص نوارهای معیوب طول عمر بالای باطری

نقاط منفی

عدم امکان استفاده از نوار سایر دستگاه ها

محصولات مرتبط