ورود
عضویت

0


فشارسنج دیجیتال بازویی رزمکس مدل CH155f

نمايش ميانگين گیری نتايج، قابليت خاموشي خودکار، دارای سنجش ضربان قلب، قابليت تشخيص آريتمی، دارای هشدار خطاي محاسباتي، دارای نمايشگر تعويض باتري، دارای سیستم تشخیص حرکت، دارای آشکارساز ضربان نامنظم قلب، قابلیت میانگین‌گیری از 3 نتیجه‌ی آخر، دارای درجه‌بندی ریسک فشار، دارای تکنولوژی Real fuzzy

فشارسنج رزمکس CH155f در یک نگاه:

 

 

آشنایی بیشتر با محصول:

فشار خون بالا معمولا علائم قابل توجهی ندارد. اما اگر درمان نشود، خطر مشکلات جدی مانند سکته قلبی و مغزی را افزایش می دهد. از هر 4 بزرگسال در انگلستان، یک نفر فشار خون بالا دارد. یکی از راه های تشخیص این بیماری بررسی مداوم فشارخون می باشد امروز وجود فشارسنج های دیجیتال امکان کنترل روزانه را برای افراد فراهم کرده است و نیاز به وجود کاربر تخصصی را از بین برده است.

شرکت رز مکس در فشارسنج بازویی CH155f قادر به اندازه گیری فشار سیستولیک/دیاستولیک بوده و نتیجه را بر روی صفحه نمایش نشان می دهد. روش اندازه گیری در این فشارسنج مبتنی بر روش اوسیلومتریک می باشد. افزایش یا کاهش فشار باد درون کاف فشارسنج یکی از عوامل خطای اندازه گیری می باشد. شرکت رزمکس در فشارسنج CH155f از تکنولوژی fuzzy real برای رفع این مشکل استفاده کرده است. این تکنولوژی باد درون کاف را بر اساس فشارخون سیستولیک و سایز بازو تنظیم می کند. در صورتیکه باد درون کاف زیاد باشد دستگاه به صورت اتوماتیک فشار کاف را کاهش داده که علاوه بر از بین بردن ناراحتی در فرد خطای اندازه گیری را کاهش می دهد.

یکی از عوامل تاثیر گذار در صحت اندازه گیری نحوه نشستن فرد در زمان اندازه گیری می باشد. برای جلوگیری از خطای اندازه گیری بهتر است از فرد خواسته شود تا در آرامش کامل بر روی صندلی قرارگرفته تا ضربان قلب در حالت طبیعی قرار گیرد. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در تفاوت فشار اندازه گیری شده با فشار واقعی، مکان قرارگیری بازو نسبت به سطح قلب می باشد. برای اندازه گیری دقیق باید بازو هم سطح با قلب قرار گیرد. از دیگر عوامل خطای اندازه گیری حرکت فرد می باشد. فشارسنج های رزمکس با نمایش نشانگر تشخیص حرکت بر روی صفحه دیجیتال خود به کاربر اعلام می کند که برای اندازه گیری دقیق بهتر است مجددا اندازه گیری ها را انجام دهد. 

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه تعیین سطح خطر فشارخون افراد می باشد. در صورتیکه فشارخون اندازه گیری شده در محدوده نرمال باشد نشانگر سبز رنگ روشن می شود. اگر کاربر دارای فشارخون نوع1 باشد نشانگر زرد رنگ فعال می شود. نشانگر نارنجی در صورت تشخیص فشارخون نوع 2 فعال می گردد و در صورتیکه فرد فشارخون نوع 3 را داشته باشد نشانگر قرمز روشن می گردد. 

برای کاهش خطای اندازه گیری بهتر است در صورت مشاهده نشانگر ضعیف شدن باتری برای تعویض آن اقدام کرد زیرا ضعیف شدن باتری نیز از عوامل تاثیر گذار در خطای اندازه گیری می باشد. برای جلوگیری از مصرف باتری در زمان عدم استفاده از دستگاه، قابلیت خاموشی خودکار بر روی دستگاه قرار داده شده است. بدین منظور در صورت عدم استفاده از دستگاه به  مدت 1 دقیقه، دستگاه به صورت خودکار خاموش می گردد.

 

نقاط مثبت و منفی:

        + امکان تنظیم خودکار میزان فشار کاف

        + دارای کاف بدون لاتکس

 

مطالب مرتبط:

     15 نکته اساسی برای اندازه گیری فشارخون 

     تاثیر فشارخون بالا بر سلامتی

     تاثیر ورزش بر فشارخون بالا

 

 

 

کاربرد

خانگی

نوع

بازویی

سایز مناسب بازو-مچ

24-40 سانتيمتر

ابعاد

12.4 * 8.5 * 6.8 سانتیمتر

وزن

345 گرم

صفحه نمایش

LCD

تعداد کاربری

1 کاربر

حافظه ذخیره نتایج

حافظه داخلی

90 جایگاه حافظه

نمایشگر تاریخ و ساعت

دارد

نمایش میانگین نتایج

قابلیت خاموشی خودکار

سخنگو

سنجش ضربان قلب

قابلیت تشخیص آریتمی

هشدارخطای محاسباتی

منبع تغذیه

باتری

نوع باتری

غیر قابل شارژ

نمایشگر تعویض باتری

سایر ویژگی ها

دارای سیستم تشخیص حرکت دارای آشکارساز ضربان نامنظم قلب قابلیت میانگین‌گیری از 3 نتیجه‌ی آخر دارای درجه‌بندی ریسک فشار دارای تکنولوژی Real fuzzy

اقلام همراه

محفظه‌ی نگه‌داری، کاف دور بازو، 4 عدد باتری قلمی و دفترچه راهنما

تائیدیه و استاندارد

iso 13485، iso9001، تائیدیه CE

گارانتی

5 سال

کشور سازنده

سوئیس

نقاط مثبت

امکان تنظیم خودکار میزان فشار کاف دارای کاف بدون لاتکس
حسینی

محصولات مرتبط