ورود
عضویت

0


فشارسنج دیجیتال بازویی رزمکس مدل CF701k

منبع تغذیه: برق و باتری، حافظه ذخیره نتایج: 120جایگاه حافظه برای دو کاربر با تاریخ و زمان، دارای نمايشگر تاريخ و ساعت، نمايش ميانگين گیری نتايج، قابليت خاموشي خودکار، مناسب دور بازو 36-22 سانتي متر، دارای سنجش ضربان قلب، قابليت تشخيص آريتمي، دارای هشدار خطاي محاسباتي، دارای نمايشگر تعويض باتري، قابلیت تشخیص حرکت، دارای کاف مخروطی بدون لاتکس، دارای تکنولوژی دیجیتال کوروتکوف

فشارسنج رزمکس CF701k در یک نگاه:

 

 

آشنایی بیشتر با محصول:

عدم اطلاع مردم از بالا بودن میزان فشارخون موجب بروز بیماری های قلبی و عروقی، سکته مغزی، آسیب رسیدن به کلیه، از دست دادن بینایی، از دست دادن حافظه و بسیاری اختلالات دیگر می شود. فشارخون بالا طبق مطالعات اخير خطر مهم مرگ است بنابراین کنترل فشار خون با استفاده از فشار سنج های دیجیتالی امکان کنترل فشار را فراهم کرده است. دستگاه فشارسنج  دیجیتال بازویی CF701K محصول شرکت رز مکس است که این فشارسنج با استانداردهای انجمن اروپا تطابق دارد و استاندارد AAMI را دارا می باشد. این فشارسنج فشار سیستولیک و دیاستولیک را اندازه گیری می کند و نتیجه را بر روی صفحه نمایش نشان می دهد.

این دستگاه دارای تکنولوژی انحصاری DK است که از دقت بالایی برخوردار می باشد اغلب فشارسنج های دیجیتال از روش اوسیلومتریک برای سنجش فشارخون استفاده می کنند این فشارسنج ترکیبی از روش های مرسوم اسیلومتریک و صدای کروتوکف Digital Kototkoff (DK) می باشد که دارای دو سنسور فشار و صدا در بازوبند است که مانند یک دکتر با استفاده از میکروفونی که در کاف بازو قرار گرفته به صدا گوش داده و داده های مورد نیاز را ثبت می کند.

اندازه گیری فشار خون موجب خطا در نتیجه می شود بایستی به کاربر گفته شود آرام و در حالت طبیعی بر روی صندلی بنشیند و برای اندازه گیری درست آرنج در راستای قلب قرار بگیرد تا فشار اندازه گیری شده با فشار واقعی یکی باشد. این فشارسنج به سیستم تشخیص حرکت مجهز شده است. چنانچه هنگام اندازه‌گیری فشار، دست شخص تکان بخورد علامت خاصی روی صفحه به نمایش درمی‌آید که نشان می‌دهد اندازه‌گیری دقیق نیست و باید دوباره انجام شود.

ویژگی دیگر دستگاه، تشخیص آریتمی های قلبی در افراد است در صورتی که در زمان اندازه گیری شخص دچار آریتمی قلبی باشد نشانگر ضربان قلب نامنظم که بر روی دستگاه است روشن می شود. در صورت مشاهده متوالی بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

فشار خون طبق اعلام سازمان جهانی دارای 6 سطح می باشد که این دستگاه با تعریف 6 تقسیم بندی به صورت حالت بهترین، نرمال، بالاتر از نرمال، فشارخون نوع (رنگ زرد)1، فشارخون نوع (رنگ نارنجی)2 و فشارخون نوع 3 (رنگ قرمز)  می باشد.

فشارسنج رزمکس مدل CF701K برای دو کاربر مجزا قابل استفاده است که با داشتن 120 جایگاه ذخیره (برای هر کاربر 60 نتیجه )قابل ثبت و ذخیره با تاریخ و زمان می باشد. و با پر شدن حافظه، دستگاه به طور خودکار نتایج قدیمی را حذف می کند. امکان محاسبه میانگین نتایج اندازه گیری شده یکی دیگر از ویژگی های کاربردی این دستگاه می باشد. با نگه داشتن دکمه حافظه دستگاه میانگین سه فشار آخر بر روی صفحه نمایش می دهد. قابلیت ویژه‌ی این فشارسنج میانگین‌گیری از نتایج فشار در بازه‌های زمانی 7، 14، 21 و 28 روز است. این میانگین‌ها در دو حالت فشارهای اندازه‌گیری شده در شب و روز قابل ‌دسترسی‌اند.

یکی دیگر از ویزگی های این دستگاه قابلیت خاموشی خودکار است که برای صرفه جویی در مصرف باتری، در صورت عدم استفاده دستگاه پس از یک دقیقه به طور خودکار خاموش می شود.

 

نقاط مثبت و منفی:

        + قابلیت میانگین گیری دوره ای

        + مجهز به تکنولوژی دیجیتال کوروتکوف

 

مطالب مرتبط:

     چه عواملی سبب خطا در اندازه گیری فشارخون می شود؟

     تاثیر فشارخون بالا بر سلامتی

     تاثیر ورزش بر فشارخون بالا

     برترین فشارسنج های سال 2018

 

کاربرد

خانگی

نوع

بازویی

سایز مناسب بازو-مچ

36-22 سانتيمتر

ابعاد

15 * 6.5 * 10 سانتیمتر

وزن

360 گرم

صفحه نمایش

LCD

تعداد کاربری

2 کاربر

حافظه ذخیره نتایج

حافظه داخلی

120 جایگاه حافظه برای دو کاربر

نمایشگر تاریخ و ساعت

نمایش میانگین نتایج

قابلیت خاموشی خودکار

سخنگو

سنجش ضربان قلب

قابلیت تشخیص آریتمی

هشدارخطای محاسباتی

منبع تغذیه

برق و باتری

نوع باتری

4 عدد باتری قلمی

نمایشگر تعویض باتری

سایر ویژگی ها

قابلیت تشخیص حرکت دارای کاف مخروطی بدون لاتکس دارای تکنولوژی دیجیتال کوروتکوف (DK) قابلیت میانگین‌گیری از 3 نتیجه‌ی آخر میانگین‌گیری از نتایج فشار در بازه‌های زمانی 7، 14، 21 و 28 روز (شب و روز) دارای سیستم تشخیص حرکت دارای درجه‌بندی ریسک فشار

اقلام همراه

4 عدد باتری قلمی، محفظه‌ی نگه‌داری و دفترچه راهنما

تائیدیه و استاندارد

iso 13485، iso9001، تائیدیه CE

گارانتی

5 سال

کشور سازنده

سوئیس

نقاط مثبت

قابلیت میانگین گیری دوره ای مجهز به تکنولوژی دیجیتال کوروتکوف

محصولات مرتبط