ورود
عضویت

0


دستگاه فیزیوتراپی خانگی برجیس مدل 2 کاناله 60 هرتز

دارای ۴ الکترود برای 2 کانال، فر کانس:60 هرتز، قابلیت تنظیم زمان عملکرد دستگاه و ارسال پالس، دارای تایمر جهت تنظیم زمان کارکرد، قابلیت خاموشی خودکار، دارای فرکانسهای خروجی متفاوت بسته به نیاز استفاده کننده، دارای فیوز اطمینان جهت جلوگیری از خطرات احتمالی

دستگاه فیزیوتراپی BERJIS در یک نگاه:

 

 

موارد مصرف‏:‏

       کاهش درد و التهاب

       کاهش اسپاسم

       افزایش دامنه حرکتی و تقویت عضلات

       کاهش دردهای متعاقب صدمات و ضایعات ورزشی

       کاهش دردهای متعاقب اعمال جراحی و دردهای مزمن و مداوم

       آماده سازی بیمار برای انجام حرکات ورزشی و تکنیک های درمانی

 

آشنایی بیشتر با محصول:

فیزیوتراپی یکی از روش های درمانی برای رهایی از درد در بیماری هایی است که منجر به آسیب به اعصاب محیطی بدن شده، صدمات و آسیب های ورزشی، دردهای مربوط به اسپاسم، عصب سیاتیک و دیسک کمر و گردن و… می باشد. در دستگاه های فیزیوتراپی خانگی جریان الکتریکی از طریق پوست به عصب های بدن فرستاده می شود و آن ها را تحریک می کند و در نتیجه این تحریک عصبی، اندورفین و هورمون های ضد درد در بدن ترشح می شود و به روشی طبیعی و موثر دردهای مزمن بدن تسکین می یابد.

دستگاه فیزیوتراپی خانگی برجیس از دو فرکانس تنس و فارادیک برای درمان درد های عضلانی استفاده می کند. نحوه عملکرد فرکانس تنس همانند طب سوزنی است که به صورت ضربه های ریز و سوزنی می باشد و برای تحریک رشته های عصبی بدن به کار می رود و بیمار بسته به محل درد از آن استفاده می کند. فرکانس فارادیک به صورت ضربه های درشت می باشد و جهت تحریک عضله و تقویت بافت های عضلانی استفاده می شود. افرادی که به هردلیلی دچار ضعف عضلانی هستند می توانند از این فرکانس استفاده نمایند.

دستگاه فیزیوتراپی خانگی EN4080 دارای دو کانال خروجی بوده که هر خروجی آن به دو اکترود متصل می شود.  قدرت خروجی هر کانال به طور جداگانه قابل تنظیم است. دوره درمان در هر بار استفاده از دستگاه توسط کاربر تعیین می گردد که از 1 تا 20 دقیقه قابل تنظیم می باشد. دستگاه مجهز به خاموشی خودکار است بنابراین پس از تمام شدن مدت زمان درمان به صورت خودکار خاموش می شود. فرکانس دستگاه قابل تغییر از حالت فارادیک به حالت تنس می باشد و حتی می توان با تنظیم کردن خروجی فرکانس، ترکیبی از هر ۲ فرکانس را دریافت نمایید. منبع تغذیه دستگاه از برق شهر تامین می شود. در جلوی دستگاه دو عدد چراغ چشمک زن وجود دارد که چراغ سبز نشان دهنده ی نوع خروجی و چراغ قرمز نشان دهنده ی زمان کارکرد دستگاه می باشد.

 

مطالب مرتبط:

       آیا دستگاه تنس خانگی روش درمانی مناسبی است؟

       مکان صحیح قرار دادن پدهای دستگاه تنس

 

 

کاربرد

خانگی، بیمارستانی

منبع تغذیه

برق

تایمر

قابلیت خاموشی خودکار

شدت قابل تنظیم

دارای الکترود

توضیحات الکترود

2 جفت الکترود

سایر ویژگی ها

فر کانس:60 هرتز قابلیت تنظیم زمان عملکرد دستگاه و ارسال پالس دارای فرکانسهای خروجی متفاوت بسته به نیاز استفاده کننده دارای فیوز اطمینان جهت جلوگیری از خطرات احتمالی قابلیت تنظیم فرکانس دستگاه از حالت فارادیک به حالت تنس

اقلام همراه

2 جفت پد، سیم رابط

تائیدیه و استاندارد

دارای تائیدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دارای گواهینامه استاندارد بین المللی iso10002: 2004

گارانتی

1 سال

کشور سازنده

ایران

محصولات مرتبط