ورود
عضویت

0


فشارسنج دیجیتال بازویی اکیومد مدل AW150f

فشارسنج دیجیتال بازویی،دارای ۹۰ حافظه، سایز بازوبند از 24- 40 سانتیمتر،دارای درجه‌بندی ریسک فشار ،قابلیت میانگین‌گیری از 3 نتیجه‌ی آخر، دارای تاییده ی انجمن بیماری فشار خون (ESH)،عملکرد تمام اتومات، تشخیص آریتمی قلب، ساخت سویئس، 3 سال گارانتی، خاموشی خودکار

ویژگی های شاخص فشارسنج AW150f:

 

 

آشنایی بیشتر با محصول:

بر اساس مطالعات انجام شده فشارخون افراد دستخوش عواملی همچون سن، موقعیت، شرایط فیزیولوژیکی و دیگر فاکتورها می باشد. حدود 25 درصد افرادیکه به بیماری فشارخون مبتلا می شوند بیماری آنها تشخیص داده نمی شود و درمان آنها آغاز نمی شود بنابراین ریسک ابتلا به بیماری های قلبی در آنها افزایش می یابد. بر اساس آمار منتشر شده احتمال ابتلا به بیماری فشارخون با افزایش سن بیشتر می گردد. بنابراین نیاز به کنترل روزانه به منظور سنجش میزان سلامتی از اهمیت بالایی برخوردار است. فشارسنج های دیجیتالی به سبب دقت بالا و راحتی کاربری از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

فشارسنج اکیومد AW150 ساخت سوئیس می باشد که به سبب دریافت تائیدیه و استانداردهای لازم جایگاه مناسبی را در سطح جهان کسب کرده است.  

 روش اندازه گیری فشار در این فشارسنج روش اوسیلومتریک می باشد. یکی از مشکلات رایج در فشارسنج ها میزان باد مورد نیاز درون کاف برای اندازه گیری فشار می باشد بنابراین در فشارسنج اکیومد از سیستم تنظیم فشار باد استفاده شده است تا باد درون کاف بر اساس دور بازو فرد تنظیم گردد.

افراد برای کنترل فشارخون خود و مصرف صحیح دارو، نیاز به بررسی مداوم فشارخون دارند بنابراین با ذخیره نتایج در حافظه دستگاه امکان بررسی نتایج توسط پزشک وجود دارد. بدین منظور امکان ذخیره فشراهای ثبت شده را در حافظه 90 تایی خود فراهم می کند. به منظور پاک کردن تمامی اطلاعات موجود در حافظه دستگاه می توان دکمه M را به مدت 5 ثانیه فشار دهید تا تمامی اطلاعات ذخیره شده از حافظه دستگاه پاک گردد.

تکان خوردن بدن و حرکت دست یکی از عوامل ایجاد خطای اندازه گیری می باشد. بدین منظور سیستم تشخیص حرکت در این دستگاه سنجش فشارخون قرار داده شده است تا در صورت حرکت دست یا بدن به کاربر هشدار دهد. در صورت مشاهده این علامت بهتر است پس از سکون کامل بدن مجدداً نسبت به اندازه گیری فشار اقدام گردد.

بسیاری از ریتم های نامنظم قلبی می تواند سبب سکته های قلبی گردد بنابراین دستگاه سنجش فشارخون اکیومد به سیستم تشخیص آریتمی قلبی مجهز شده است تا در صورتیکه ضربان قلب از ریتم طبیعی خود خارج گردد آلارم مربوطه فعال شود. درصورتیکه چندین بار متوالی علامت مذکور بر روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده شود بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید.


 

بر اساس استاندارد جهانی، سطوح اصلی سنجش فشارخون در 4 مرحله طبقه بندی شده است. نوار رنگی کنار دستگاه در چهار  رنگ متفاوت سطح فشارخون شما را نشان می دهند. در صورتیکه فشار شما در سطح مطلوب و نرمال باشد فشار در محدوده نوار سبز رنگ می باشد. اگر شما مشکوک به بیماری فشارخون باشید فشار اندازه گیری شده در بازه زرد رنگ قرار می گیرد و در صورتیکه مبتلا به فشارخون بالا مرحله 1 باشید سطح فشار در محدوده نارنجی قرار می گیرد. قرارگرفتن فشار در محدوده قرمز رنگ حاکی از فشار خون بالا مرحله 2 می باشد.

 

 

این دستگاه با 4 عدد باتری قلمی راه اندازی می گردد و به منظور جلوگیری از مصرف ناخواسته باتری به سیستم خاموشی خودکار مجهز شده است. بنابراین در صورتیکه از دستگاه به مدت 60 ثانیه استفاده نشود دستگاه فشارسنج به صورت اتوماتیک خاموش می شود.

 

نقاط مثبت و منفی:

        + تنظیم فشار کاف به صورت خودکار

 

مطالب مرتبط:

     برترین فشارسنج های سال 2018

     15 نکته اساسی برای اندازه گیری فشارخون 

     تاثیر فشارخون بالا بر سلامتی

     چه عواملی سبب خطا در اندازه گیری فشارخون می شود؟

 

کاربرد

خانگی

نوع

بازویی

سایز مناسب بازو-مچ

24-40 سانتيمتر

ابعاد

68.8 ×85 ×124 میلی متر

وزن

345 گرم

صفحه نمایش

LCD

تعداد کاربری

1 کاربر

حافظه ذخیره نتایج

حافظه داخلی

90 جایگاه حافظه

نمایشگر تاریخ و ساعت

نمایش میانگین نتایج

قابلیت خاموشی خودکار

سخنگو

سنجش ضربان قلب

قابلیت تشخیص آریتمی

هشدارخطای محاسباتی

منبع تغذیه

برق و باتری

نوع باتری

4 عدد باتری غیرقابل شارژ

نمایشگر تعویض باتری

سایر ویژگی ها

دارای سیستم تشخیص حرکت دارای تکنولوژی Real fuzzy دارای درجه‌بندی ریسک فشار دارای قابلیت میانگین‌گیری از 3 نتیجه‌ی آخر دارای کاف بدون لاتکس نمایشگر تعویض باتری

اقلام همراه

کاف دور بازو، 4 عدد باتری قلمی، محفظه‌ی نگه‌داری و دفترچه راهنما

تائیدیه و استاندارد

ISO ، CE 0336 و BHS انگلستان با نمره A/A

گارانتی

3 سال

کشور سازنده

سوئیس

نقاط مثبت

تنظیم فشار کاف به صورت خودکار دارای کاف بدون لاتکس

نقاط منفی

عدم وجود آداپتور همراه دستگاه

محصولات مرتبط