ورود
عضویت

0


دمپایی طبی زنانه خزر کد 95

زیره پلی یورتان ضربه گیر،کفی و رویه چرم مصنوعی،کفی خارپاشنه و آناتومیک،کاملا راحت و ارگونومیک،دوخت تهران

ویژگی های شاخص دمپایی طبی خزر:

        زیره پلی یورتان ضربه گیر

        کفی و رویه چرم مصنوعی

        کفی خارپاشنه و آناتومیک

        کاملا راحت و ارگونومیک

        دوخت تهران

آشنایی بیشتر با محصول:

  یکی از معیار های مهم در انتخاب دمپایی مناسب برای استفاده در منزل و محل کار، عرق نکردن پا در آن در مدت زمان طولانی است. دمپایی طبی خزر به دلیل داشتن رویه چرم با کیفیت بالا، امکان تهویه مناسب هوا را فراهم می آورد که این امر مانع از عرق کردن پا می شود . از آنجاییکه کف پا وظیفه  تحمل وزن کل بدن را برعهده دارد انتخاب کفش و دمپایی مناسب سبب راحتی و عملکرد بهتر این ناحیه می گردد. رعایت قوس های طولی و عرضی استاندارد متناسب با آناتومی پا، یکی از اساسی ترین فاکتورهای طراحی در دمپایی طبی خزر می باشد.  این مدل از دمپایی طبی به دلیل داشتن قوس طولی و عرضی نرمال، ارتفاع پاشنه 4 سانت، کفی مخصوص خارپاشنه و تشک بادی در قسمت پاشنه پا به افرادی پیشنهاد می شود که دارای کف پای صاف، خار پاشنه، پینه، التهاب و درد کف پا هستند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک دمپایی برای خرید، زیبایی ظاهری آن است. این مدل از دمپایی طبی علاوه بر داشتن ظاهر ریبا و شیک ، جنس رویه و زیره آن نیز از جنس چرم مصنوعی و انعطاف پذیر با پا است.   

 

 

مزایای استفاده از دمپایی طبی:

1. درد پا با پوشیدن دمپایی طبی کاهش می یابد. به طور میانگین انسان در طول روز بین 5 تا 12 هزار گام بر می دارد. بدون استفاده از کفش طبی و با پوشیدن کفش های غیراستاندارد برداشتن این همه گام در طول یک روز آسیب هایی را متوجه پا میکند.

2.دمپایی طبی نه تنها به منظور تقویت قوس کف پا طراحی شده اند؛ بلکه با زیرسازی پاشنه میتوانند به تراز شدن پاها کمک کنند. بدون این پشتیبانی و قرارگیری مناسب پاها ، مسائل دردناک و آزار دهنده مانند کف پای صاف و التهاب کف پا بروز میکند.

3.پوشیدن دمپایی طبی میتواند محرک جریان خون باشد؛ اگر از درد عصب دیابتی رنج میبرید صندل طبی میتواند بهترین دوست شما باشد.

 

مطالب مرتبط:

      برای خرید اینترنتی کفش از فروشگاه اینترنتی، چگونه باید سایز پا را اندازه گیری کنیم؟

 

زیره

پلی یورتان ضربه گیر

کفی

آناتومیک

رویه

چرم مصنوعی

قوس طولی

نرمال

قوس طولی خارجی

معمولی

قوس عرضی

نرمال

شیب داخلی

دارای پد خارپاشنه

ارتفاع پاشنه

4 سانت

کفی قابل تعویض

ویژگی کفی

آناتومیک و دارای پد خارپاشنه

دوخت

تهران

محصولات مرتبط