ورود
عضویت

0


صندل زنانه پاتکان کد 151

زیره استاندارد، کفی و زیره پلی یورتان، رویه چرم مصنوعی، دوخت تهران

ویژگی های شاخص صندل پاتکان:

        زیره پی یو

        کفی پلی یورتان

         رویه چرم مصنوعی

        دوخت تهران

 

آشنایی بیشتر با محصول:

 استفاده از کفش مناسب در فصول گرم سال به دلیل تعرق زیاد پا برای جلوگیری از ایجاد بیماری در پا امری  بسیار ضروری است.  استفاده از سندل به دلیل طراحی ویژه ای که دارد مانع از عرق کردن پا می شود  و برای فصول تابستان مناسب می باشد. این محصول دارای زیره و کفی پی یو می باشد و دارای خاصیت ضربه گیری دارد. جنس رویه این محصول از چرم طبیعی است.  ارتفاع پاشنه این صندل استاندارد(3 سانت) است. سندل ها نه تنها برای فصول گرم و برای جلوگیری از تعرق پا مناسب می باشد بکه برای افرادی که دارای سوزش در پا خود هستند نیز مناسب است. از آنجاییکه پای افراد دارای قوس های طولی و عرضی طبیعی هستند، انتخاب کفشی با رعایت این ویژگی امری ضروری است. سندل پاتکان دارای قوس های طولی و عرضی مناسب با پا می باشد. بندهای تعبیه شده بر روی این صندل باعث می شود که به خوبی پا را در بگیرد.این امر مانع از خستگی پا می شود. وجود این بند ها در اطراف پا باعث می شود که جریان هوا به راحتی در گردش باشد.

 

 

مزایای صندل های طبی:

1.صندل های طبی به انگشتان شما فضای کافی برای حرکت آسان به اطراف را میدهند، و اغلب در سایز ها و اندازه هایی تهیه می شوند که در صندل های معمولی موجود نیست.

2.صندل های طبی مانع از سایش پا در کناره های کفش می گردد.

3.پاشنه آنها طوری است که پا را به جلو نمیکشد و آن را در وضعیت نامناسب قرار نمیدهد.

4.برای افراد مبتلا به نوروپاتی دیابتی صندل راحتی که قوس پا را محافظت میکند اهمیت دارد. بر اساس یافته های موجود درباره نوروپاتی دیابتی، نوروپاتی سبب  کاهش گردش خون در پاها می شود. پوشیدن صندل های طبی، پا را در یک محیط سالم قرار می دهد که میتواند کارکرد و حرکت آن را تسهیل کند. به طور جدی ، صندل های طبی می توانند بیماران دیابتی را از خطر از دست دادن پا برهانند.

5. صندل های طبی تحرک مناسبی برای افراد ایجاد میکنند درد مزمن پا و مسائلی مانند کف پای صاف ، التهاب غلاف کف پا ، پینه ، خارپاشنه و … نه تنها حرکت افراد را کند میکنند؛بلکه میتوانند شخص را از قدم زدن با دیگران باز دارند. صندل طبی جادار و مجهز به تشک بادی میتواند فرد را به تحرک عادی برگرداند.

 

مطالب مرتبط:

      برای خرید اینترنتی کفش از فروشگاه اینترنتی، چگونه باید سایز پا را اندازه گیری کنیم؟

 

زیره

پی یو

کفی

پی یو

رویه

چرم مصنوعی

قوس طولی

معمولی

قوس عرضی

معمولی

قوس طولی خارجی

معمولی

ارتفاع پاشنه

3 سانت

کفی قابل تعویض

ویژگی کفی

پی یو

دوخت

تهران

محصولات مرتبط