ورود
عضویت

0


دمپایی زنانه آداک مدل رز

زیره پی یو استاندارد، دارای کفی پنج نقطه، کفی بسیار راحت، رویه شیک و بادوام، مخصوص خارپاشنه، دوخت تبریز

ویژگی های شاخص دمپایی طبی آداک:

        زیره پی یو استاندارد

        دارای کفی پنج نقطه

        کفی بسیار راحت

        رویه شیک و بادوام

        مخصوص خارپاشنه

        دوخت تبریز

 

آشنایی بیشتر با محصول:

استفاده از دمپایی مناسب در طول روز و انجام امرور روزمره  برای افرادی که دارای کمر درد هستند امری لازم و ضروری است. از آنجاییکه خانم ها به دلیل ایستادن های طولانی و راه رفتن در منزل دچار درد درناحیه پا و کمر می باشند، استفاده از دمپایی های طبی و مناسب باعث کاهش درد و رفع این مشکل می شود. احساس درد و سوزش پا در قسمت پاشنه ی پا از نشانه های وجود خارپاشنه است. دمپایی آداک دارای پاشنه استاندارد (4 سانت) و شیب داخلی (2/5 سانت) می باشد. این محصول یک دمپایی طبی مناسب برای افرادی است که دارای خارپاشنه هستند.یکی از ویژگی های منحصر به فرد  دمپایی طبی آداک وجود کفی 5 نقطه در این محصول می باشد، این امر باعث ایجاد احساس راحتی در هنگام استفاده از آن را به همراه می آور. زیره این کفش پی یو است ؛ خاصیت ضربه گیر و ساییدگی دارد. این محصول دارای زیبایی های ظاهری است و برای افرادی که از نداشتن زیبایی ظاهری محصولات طبی شکایت دارند مناسب می باشد.

 

 

 

 

مزایای استفاده از دمپایی طبی:

1. درد پا با پوشیدن دمپایی طبی کاهش می یابد. به طور میانگین انسان در طول روز بین 5 تا 12 هزار گام بر می دارد. بدون استفاده از کفش طبی و با پوشیدن کفش های غیراستاندارد برداشتن این همه گام در طول یک روز آسیب هایی را متوجه پا میکند.

2.دمپایی طبی نه تنها به منظور تقویت قوس کف پا طراحی شده اند؛ بلکه با زیرسازی پاشنه میتوانند به تراز شدن پاها کمک کنند. بدون این پشتیبانی و قرارگیری مناسب پاها ، مسائل دردناک و آزار دهنده مانند کف پای صاف و التهاب کف پا بروز میکند.

3.پوشیدن دمپایی طبی میتواند محرک جریان خون باشد؛ اگر از درد عصب دیابتی رنج میبرید صندل طبی میتواند بهترین دوست شما باشد.

 

مطالب مرتبط:

      برای خرید اینترنتی کفش از فروشگاه اینترنتی، چگونه باید سایز پا را اندازه گیری کنیم؟

 

زیره

پی یو

کفی

5 نقطه

رویه

چرم

قوس طولی

معمولی

قوس طولی خارجی

معمولی

قوس عرضی

معمولی

گودی پاشنه

دارای پد خارپاشنه

ارتفاع پاشنه

4 سانت

کفی قابل تعویض

ویژگی کفی

نرم و راحت، کفی 5 نقطه

محصولات مرتبط