ورود
عضویت

0


دمپایی زنانه آداک مدل یاسمین

زیره پی یو استاندارد، دارای کفی پنج نقطه، کفی بسیار راحت، رویه شیک و بادوام، دوخت تبریز

ویژگی های شاخص دمپایی طبی آداک:

        زیره پی یو استاندارد

        دارای کفی پنج نقطه

        کفی بسیار راحت

        رویه شیک و بادوام

        دوخت تبریز

 

آشنایی بیشتر با محصول:

از آنجاییکه بیشتر افراد مخصوصا خانم های خانه دار  به دلیل ایستادن های طولانی مدت و راه رفتن در منزل ، دارای کمر درد هستند استفاده از دمپایی های طبی درهنگام انجام فعالیت های روزانه در منزل مناسب می باشد. فشار وزن بالاتنه افراد بر روی مهره های انتهایی کمر قرار می گیرد و درد در آن ناحیه را تشدید می کند. دمپایی طبی اداک با درنظر گرفتن این مشکل و برای رفع آن دارای کفی 5 نقطه می باشد. این ویژگی منحصر به فرد باعث راحتی و آرامش در هنگام استفاده از این محصول می شود. دمپایی آداک دارای زیره پلی یورتان است و خاصیت ضربه گیری دارد. این محصول علاوه بر طبی بودن دارای زیبایی های ظاهری نیز می باشد. دمپایی اداک دارای پاشنه استاندارد (4 سانت) و شیب داخلی (2/5 سانت) می باشد. دمپایی طبی آداک به گونه ای طراحی شده است که با قوس های طولی و عرضی پا متناسب می باشد.

 

 

 

 

مزایای استفاده از دمپایی طبی:

1. درد پا با پوشیدن دمپایی طبی کاهش می یابد. به طور میانگین انسان در طول روز بین 5 تا 12 هزار گام بر می دارد. بدون استفاده از کفش طبی و با پوشیدن کفش های غیراستاندارد برداشتن این همه گام در طول یک روز آسیب هایی را متوجه پا میکند.

2.دمپایی طبی نه تنها به منظور تقویت قوس کف پا طراحی شده اند؛ بلکه با زیرسازی پاشنه میتوانند به تراز شدن پاها کمک کنند. بدون این پشتیبانی و قرارگیری مناسب پاها ، مسائل دردناک و آزار دهنده مانند کف پای صاف و التهاب کف پا بروز میکند.

3.پوشیدن دمپایی طبی میتواند محرک جریان خون باشد؛ اگر از درد عصب دیابتی رنج میبرید صندل طبی میتواند بهترین دوست شما باشد.

 

مطالب مرتبط:

      برای خرید اینترنتی کفش از فروشگاه اینترنتی، چگونه باید سایز پا را اندازه گیری کنیم؟

 

زیره

پی یو

کفی

5 نقطه

رویه

چرم

قوس طولی

معمولی

قوس طولی خارجی

معمولی

قوس عرضی

معمولی

گودی پاشنه

مناسب

ارتفاع پاشنه

4 سانت

کفی قابل تعویض

ویژگی کفی

کفی 5 نقطه، نرم و راحت

محصولات مرتبط