ورود
عضویت

0


دمپایی طبی مردانه آرای طب تبریز مدل آتیلا

زیره پی یو ضربه گیر ، دارای کفی قابل تعویض ، مناسب برای افراد دیابتی ، دارای استاندارد اروپا و تاییدیه دانشگاه علوم پزشکی، دوخت تبریز

ویژگی های شاخص دمپایی طبی آرای:

        زیره پی یو ضربه گیر

        دارای کفی قابل تعویض

        مناسب برای افراد دیابتی

        دارای استاندارد اروپا و تاییدیه دانشگاه علوم پزشکی

        دوخت تبریز

        وزن دمپایی(یک لنگه) :345

 

آشنایی بیشتر با محصول:

اغلب افرادی که مدت زمان های طولانی می ایستند بیشتر از افراد دیگر دچار کمر درد های شدید می شوند. بهترین پیشنهاد برای پیشگیری از کمردرد و پا درد در این افراد، استفاده از دمپایی های طبی می باشد. دمپایی طبی آرای دارای زیره پلی یورتان است و خاصیت ضربه گیری دارد. این محصول دارای رویه و کفی چرم می باشد. کفش آرای دارای کفی طبی بوده . یکی از ویژگی های بارز این کفش وجود کفی قابل تعویض آن می باشد. این محصول به دلیل پنجه های پهنی که دارد مناسب برای افراد دیابتی می باشد. این مدل از کفش آرای به دلیل رنگ روشنی که دارد مناسب برای افرادی است که در محیط های بیمارستانی فعالیت دارند. این محصول دارای ارتفاع پاشنه استاندارد (3 سانت) می باشد.

 

مزایای استفاده از دمپایی طبی:

1. درد پا با پوشیدن دمپایی طبی کاهش می یابد. به طور میانگین انسان در طول روز بین 5 تا 12 هزار گام بر می دارد. بدون استفاده از کفش طبی و با پوشیدن کفش های غیراستاندارد برداشتن این همه گام در طول یک روز آسیب هایی را متوجه پا میکند.

2.دمپایی طبی نه تنها به منظور تقویت قوس کف پا طراحی شده اند؛ بلکه با زیرسازی پاشنه میتوانند به تراز شدن پاها کمک کنند. بدون این پشتیبانی و قرارگیری مناسب پاها ، مسائل دردناک و آزار دهنده مانند کف پای صاف و التهاب کف پا بروز میکند.

3.پوشیدن دمپایی طبی میتواند محرک جریان خون باشد؛ اگر از درد عصب دیابتی رنج میبرید صندل طبی میتواند بهترین دوست شما باشد.

 

مطالب مرتبط:

      برای خرید اینترنتی کفش از فروشگاه اینترنتی، چگونه باید سایز پا را اندازه گیری کنیم؟

 

 

 

 

زیره

پی یو ضربه گیر

کفی

قابل تعویض

قوس طولی

نرمال

قوس طولی خارجی

استاندارد

قوس عرضی

نرمال

گودی پاشنه

معمولی

ارتفاع پاشنه

3 سانتی متر

کفی قابل تعویض

ویژگی کفی

ترکیبی پلی یورتان -فوق العاده نرم

دوخت

تبریز

محصولات مرتبط