ورود
عضویت

0


دمپایی طبی زنانه خزر مدل بهاره

زیره پلی یورتان ضربه گیر، کفی و رویه چرم مصنوعی، کفی خارپاشنه و آناتومیک،کاملا راحت و ارگونومیک، دوخت تهران

ویژگی های شاخص دمپایی طبی خزر:

        زیره پلی یورتان ضربه گیر

        کفی و رویه چرم مصنوعی

        کفی خارپاشنه و آناتومیک

        کاملا راحت و ارگونومیک

        دوخت تهران

 

آشنایی بیشتر با محصول:

دمپایی های طبی برای استفاده در منزل با گرم نگه داشتن پا، موجب آرامش و کاهش درد در پا می شود. به دلیل ایستادن های طولانی و مداوم خانم ها در طول انجام کارهای روزانه، در ناحیه ی پا احساس ناراحتی کی کنند. دمپایی های طبی خزر از مواد اولیه ی مرغوب و با کیفیت تولید شده است. دمپایی های طبی خزر با طراحی زیبا و جذاب در رنگ های مختلف موجود میباشد. این محصول دارای پد خارپاشنه نوع 2 (خفیف) در قسمت پاشنه ی پا می باشد و دارای قوس های متناسب با پا می باشد و احساس رضایت و راحتی را به شما منتقل می کنند.

 

 

 

مزایای استفاده از دمپایی طبی:

1. درد پا با پوشیدن دمپایی طبی کاهش می یابد. به طور میانگین انسان در طول روز بین 5 تا 12 هزار گام بر می دارد. بدون استفاده از کفش طبی و با پوشیدن کفش های غیراستاندارد برداشتن این همه گام در طول یک روز آسیب هایی را متوجه پا میکند.

2.دمپایی طبی نه تنها به منظور تقویت قوس کف پا طراحی شده اند؛ بلکه با زیرسازی پاشنه میتوانند به تراز شدن پاها کمک کنند. بدون این پشتیبانی و قرارگیری مناسب پاها ، مسائل دردناک و آزار دهنده مانند کف پای صاف و التهاب کف پا بروز میکند.

3.پوشیدن دمپایی طبی میتواند محرک جریان خون باشد؛ اگر از درد عصب دیابتی رنج میبرید صندل طبی میتواند بهترین دوست شما باشد.

 

مطالب مرتبط:

      برای خرید اینترنتی کفش از فروشگاه اینترنتی، چگونه باید سایز پا را اندازه گیری کنیم؟

 

محصولات مرتبط