ورود
عضویت

0


صندل طبی زنانه خزر کد 120

زیره پی یو ضربه گیر، کفی و رویه چرم مصنوعی،کفی خارپاشنه و آناتومیک،دوخت تهران

ویژگی های شاخص صندل طبی خزر:

         زیره پلی اورتان

         رویه چرم مصنوعی

         کفی چرم مصنوعی

         کفی آناتومیک

         دوخت تهران

 

 

 

 

آشنایی بیشتر با محصول:

صندل یکی از پاپوش های پر طرفدار بین خانم ها و آقایون است، مخصوصا در فصل تابستان با وجود هوای گرم که استفاده از کفش موجب ناراحتی و عرق کردن پا می شود، صندل گزینه ی خوبی برای انجام فعالیت های روزانه است که با جریان هوا مانع عرق کردن پا خواهد شد. صندل خزر طب از چرم مصنوعی تولید شده است و زیره ی آن از پلی اورتان است. قوس و برآمدگی های طراحی شده در کفی، موجب آرامش و راحتی پا در داخل کفی شده و احساس خوبی را به پا منتقل می کند. بند تعبیه شده در صندل موجب استحکام پا در داخل صندل شده و مانع ساییش پا می گردد. ارتفاع آن 3/5 سانت با شیب 2 سانت، کاملا استاندارد و آناتومیک می باشد و به کمر و مفاصل پا فشار وارد نمی شود. صندل خزر طب دارای قالب کوچکتری است پس در انتخاب سایز صندل به جدول موجود در آلبوم عکس دقت کنید و یک سایز بزرگتر از سایز رایج پای خود خریداری کنید.

 

 

مزایای صندل های طبی:

1.صندل های طبی به انگشتان شما فضای کافی برای حرکت آسان به اطراف را میدهند، و اغلب در سایز ها و اندازه هایی تهیه می شوند که در صندل های معمولی موجود نیست.

2.صندل های طبی مانع از سایش پا در کناره های کفش می گردد.

3.پاشنه آنها طوری است که پا را به جلو نمیکشد و آن را در وضعیت نامناسب قرار نمیدهد.

4.برای افراد مبتلا به نوروپاتی دیابتی صندل راحتی که قوس پا را محافظت میکند اهمیت دارد. بر اساس یافته های موجود درباره نوروپاتی دیابتی، نوروپاتی سبب  کاهش گردش خون در پاها می شود. پوشیدن صندل های طبی، پا را در یک محیط سالم قرار می دهد که میتواند کارکرد و حرکت آن را تسهیل کند. به طور جدی ، صندل های طبی می توانند بیماران دیابتی را از خطر از دست دادن پا برهانند.

5. صندل های طبی تحرک مناسبی برای افراد ایجاد میکنند درد مزمن پا و مسائلی مانند کف پای صاف ، التهاب غلاف کف پا ، پینه ، خارپاشنه و … نه تنها حرکت افراد را کند میکنند؛بلکه میتوانند شخص را از قدم زدن با دیگران باز دارند. صندل طبی جادار و مجهز به تشک بادی میتواند فرد را به تحرک عادی برگرداند.

 

مطالب مرتبط:

      برای خرید اینترنتی کفش از فروشگاه اینترنتی، چگونه باید سایز پا را اندازه گیری کنیم؟

 

زیره

پلی اورتان

کفی

چرم مصنوعی

آستر

چرم مصنوعی

رویه

چرم مصنوعی

قوس طولی

نرمال

قوس طولی خارجی

استاندارد

قوس عرضی

معمولی

ارتفاع پاشنه

3/5 سانت

کفی قابل تعویض

ویژگی کفی

آناتومیک دارای پد پاشنه

دوخت

تهران

محصولات مرتبط