ورود
عضویت

0


دمپایی طبی زنانه آداک مدل خارپاشنه کد 6

زیره پی یو استاندارد، دارای کفی هفت نقطه، کفی بسیار راحت، رویه شیک و بادوام، مخصوص خارپاشنه، دوخت تبریز

ویژگی های شاخص دمپایی طبی آداک:

        زیره پی یو استاندارد

        دارای کفی هفت نقطه

        کفی بسیار راحت

        رویه شیک و بادوام

        مخصوص خارپاشنه

        دوخت تبریز

 

آشنایی بیشتر با محصول:

وارد شدن فشار زیاد یا داشتن وزن بیش از حد به تاندون پا باعث صدمه و ایجاد خار پاشنه می شود، عوامل دیگری چون پوشیدن کفش های نامناسب، ایستادن های طولانی مدت و بدون حرکت، نرم نبودن کف کفش، دویدن در مسافت های طولانی هم در ایجاد خارپاشنه موثر هستند. احساس درد و سوزش پا در قسمت پاشنه ی پا از نشانه های وجود خارپاشنه است. استفاده از کفش های طبی که دارای پاشنه ی پهن و نرم هستند و کفی های طبی مخصوص خارپاشنه در کاهش درد و ایستادن در انجام فعالیت روزانه مفید است. دمپایی آداک دارای کفی هفت نقطه مناسب با کف پای خارپاشنه از جنس پی یو تعبیه شده که دارای انعطاف و مقاوم در ساییدگی ها می باشد.از دیگر ویژگی های این دمپایی داشتن پاشنه ی مناسب 3 سانتی متراست. ظاهر زیبای دمپایی طبی آداک از ویژگی های مورد پسند افرادی است که از نداشتن زیبایی های محصولات طبی شکایت دارند.

 

 

 

مزایای استفاده از دمپایی طبی:

1. درد پا با پوشیدن دمپایی طبی کاهش می یابد. به طور میانگین انسان در طول روز بین 5 تا 12 هزار گام بر می دارد. بدون استفاده از کفش طبی و با پوشیدن کفش های غیراستاندارد برداشتن این همه گام در طول یک روز آسیب هایی را متوجه پا میکند.

2.دمپایی طبی نه تنها به منظور تقویت قوس کف پا طراحی شده اند؛ بلکه با زیرسازی پاشنه میتوانند به تراز شدن پاها کمک کنند. بدون این پشتیبانی و قرارگیری مناسب پاها ، مسائل دردناک و آزار دهنده مانند کف پای صاف و التهاب کف پا بروز میکند.

3.پوشیدن دمپایی طبی میتواند محرک جریان خون باشد؛ اگر از درد عصب دیابتی رنج میبرید صندل طبی میتواند بهترین دوست شما باشد.

 

مطالب مرتبط:

      برای خرید اینترنتی کفش از فروشگاه اینترنتی، چگونه باید سایز پا را اندازه گیری کنیم؟

 

زیره

پی یو استاندارد

کفی

هفت نقطه -بسیار راحت

رویه

شیک و با دوام

قوس طولی

معمولی

قوس طولی خارجی

معمولی

قوس عرضی

معمولی

شیب داخلی

دارای پد خار پاشنه

ارتفاع پاشنه

3 سانتی متر

کفی قابل تعویض

ویژگی کفی

5 نقطه

دوخت

تبریز

محصولات مرتبط