ورود
عضویت

0


محلول ضد عفونی کننده سطوح باسیلول 1000

محلول ضدعفونی کننده سطوح، 1000 میلی لیتر، درب فلیپ تاپ، ساخت کشور آلمان، فاقد بو، قابل استفاده روی میز، قابلیت استفاده در تجهیزات حساس

ویژگی های شاخص محلول ضدعفونی کننده سطوح :

        1000 میلی لیتر

        سریع الاثر

        فاقد الدئید و بدون بو

        درب فلیپ تاپ

        قدرت پوشانندگی عالی

        قابل استفاده بر روی میز

        قابلیت استفاده در تجهیزات حساس و دندان پزشکی

        ساخت کشور آلمان

        

آشنایی بیشتر با محصول:

عفونت های بیمارستانی همواره به عنوان معضل سیستم های بهداشتی درمانی مطرح بوده است. از انجاییکه پوست دست دائما با سطوح مختلف در تماس است، انتقال میکروب با پوست امری اجتناب ناپذیر است، بنابراین استفاده از ضدعفونی کننده ها برای جلوگیری از انتقال میکروب ها و عفونت ها مطرح می شود. استفاده ازضدعفونی کننده ها خطر ابتلا به عفونت درافراد، مخصوصا بیماران و کارکنان بیمارستانی را کم می کند. اين محلول در مكانهايي كه خطرعفونت وجود دارد و زمان تماس و خشك شدن حائز اهميت است و تجهيزاتي كه به آب حساس هسنند كاربرد دارد . محلول ضدعفونی کننده سریع الاثر باسیلول محلولی آماده به مصرف بر پایه الکل و جهت ضدعفونی سریع سطوح کوچک، سطوح غیر قابل دسترس، تخت های معاینه، میز کنار، سطح اشیاء داخل اتاق عمل، دستگاه ها، وسایل پزشکی و دندانپزشکی و قابل استفاده در مراکز بیمارستانی ، درمانگاه ها ، مطب پزشکان و دندانپزشکان می باشد. این محلول ضدعفونی کننده به دلیل داشتن قدرت تمیز کنندگی و ضدعفونی کنندگی بالا ، از بين برنده باكتريها، قارچ ها، مخمرها، مایکوباکتری ها، ویروس های پوشش دار و بدون پوشش در طیف وسیعی می باشد. این محلول علاوه برعمل ضدعفونی کردن سطوح عمل شویندگی سطوح را نیز به همراه دارد، بدین معنی که اگر کاربر بعد ازاستفاده کردن از این محلول به عنوان ضدعفونی کننده، سطح مورد نظر را با یک دستمال پاک کند بعد از یک دقیقه سطح مورد نظر کاملا تمیز وعاری از هرگونه چرک و کثیفی می شود.

 

توصيه: درهنگام مصرف از عينك استفاده وپس از مصرف دستها شسته شود. از اسپري كردن اين محلول روي شعله يا اجسام داغ خودداري شود.

 

محصولات مرتبط