ورود
عضویت

0


محلول ضد عفونی کننده دست مدل استریلیوم 100

محلول ضدعفونی کننده دست، 500 میلی لیتر، از بین بردن میکروبها در چند ثانیه، درب فلیپ تاپ، بدون نیاز به آب، قابل استفاده بر روی میز، ساخت کشور آلمان

ویژگی های شاخص محلول ضدعفونی کننده دست :

        ابعاد 6×3×13 سانتی متر        

       100 میلی لیتر

        از بین بردن میکروبها در چند ثانیه

        درب فلیپ تاپ

        بدون نیاز به آب

        قابل استفاده بر روی میز

        ساخت کشور آلمان

   

آشنایی بیشتر با محصول:

شاید این اتفاق برایمان افتاده، در مکانی که آب در دسترس نیست، نیاز به شستن دست ها داریم و یا فورا باید دستمان را ضدعفونی کنیم. و حتی ممکنه فقط دسترسی به آب برایمان دشوار باشد. استفاده از محلول ضدعفونی کننده در این مواقع می تواند کمکمان کند. محلول های ضدعفونی کننده دست که بیشتر در بیمارستان ها استفاده می شود، در اندازه ها و مدل های مختلف برای استفاده ی عموم تولید شده است. این محلول ها تاثیر بیشتری نسبت به آب و صابون دارند و محتویات آن ها از ایزوپروپیل الکل،اتانول،۱-پروپانول یا پوویدون آیوداین است و از دیگر محتویات آن می‌توان به پلی‌آکریلیک اسید،گلیسیرین،پروپیلن گلیکول و اسانس گیاهان اشاره کرد. استفاده از محلول های ضدعفونی کننده نیازی به آب ندارد و بسیار راحت می توان استفاده کرد. از محلول های ضدعفونی کننده در مکان های مختلف از جمله بخش های بیمارستان، اتاق عمل،ICU ، بخش های عفونی، اتاق پانسمان، مراقبت بیمار خارج از بیمارستان، آمبولانس، آزمایشگاه، مراکز درمانی، خدمات خانگی، دیالیز در خانه، آسایشگاه، صنایع (داروسازی، آرایشی،غذایی) و همچنین محل هایی که شست و شوی دست ها دارای اهمیت حیاتی دارد نیز قابل استفاده می باشد.  یکی از ویژگی های خوب این محلول اندازه ی کوچک آن است، قابل حمل و در دسترس در هر مکانی است. 

توجه کنید: هرگز از این محلول در اطراف چشم، مخاط و روی پوست آسیب دیده استفاده نکنید، و این محلول را دور از منبع گرمایی و نور مستقیم خورشید قرار دهید.

 

 

 

محصولات مرتبط