ورود

0

  • عنوان
  • قیمت واحد
  • تعداد
  • حذف

رویه های باز گرداندن کالا

شرط اولیه سروش طب رضایت مندی مشتری می باشد بنابراین همواره برای آن تلاش می کند. شرط بازگرداندن کالا در سروش طب عدم تطابق محصول دریافتی با کالای انتخابی در سایت می باشد. لذا در زمان خرید تمامی اطلاعات مربوط به محصول را مطالعه کرده تا خرید متناسب با نیاز خود را انجام دهید. در صورتیکه کالای انتخابی با محصول دریافتی تطابق ندارد با پشتیبانی سروش طب تماس بگیرید. شایان ذکر است کالاهای استریل که به دلیل شرایط بهداشتی امکان بازگرداندن برای آنها امکان پذیر نبوده شامل این طرح نمی باشد. شرایطی که سروش طب برای بازگرداندن کالا توسط مشتری در نظر گرفته است در زیر بیان شده است:

- در صورتیکه کالای خریداری شده دارای نقص فنی بوده تا 7 روز پس از دریافت کالا به سروش طب اطلاع داده شود. در صورت تایید پشتیبان های سروش طب جهت بازگرداندن کالا، خریدار موظف است کالا را در جعبه مربوطه قرار داده و ارسال نماید. در صورتیکه جعبه محصول دارای خط خوردگی، پارگی و ... باشد استفاده از طرح بازگشت کالا امکان پذیر نمی باشد.

- برای هر محصول تصاویر و ویژگی های آن در صفحه مربوطه قرار داده شده است. در صورتیکه کالای دریافتی با تصویر قرار گرفته در سروش طب مغایرت داشت حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا به پشتیبان های سروش طب اطلاع داده شود. در صورت تایید مغایرت اعلام شده توسط پشتیبان های سروش طب امکان بازگشت کالا فراهم می گردد.

- در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد ظاهری باشد تا 24 ساعت به پشتیبانی سروش طب اطلاع داده شود و با ارسال عکس به پشتیبان های سروش طب نسبت به تایید شرایط بازگشت کالا اقدام نمایید. 

- در صورتیکه خریدار از خرید خود منصرف شود امکان انصراف از خرید تا قبل از ارسال سفارش وجود دارد. در صورت ارسال کالا امکان انصراف از خرید تنها در صورت پرداخت هزینه های ارسال امکان پذیر می باشد.

در صورت تایید پشتیبان های سروش طب مبنی بر بازگشت کالا نسبت به ارسال آن اقدام کنید. از نوشتن آدرس، علت بازگشت کالا و .... بر روی بسته بندی کالا خودداری نمائید. در صورت انصراف از خرید مشتری یا تائید نشدن ایرادات توسط پشتیبان های سروش طب، هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری بوده و سروش طب تعهدی نسبت به پرداخت هزینه های آن ندارد. در صورت تایید ایراد محصول توسط پشتیبان های سروش طب تمامی هزینه های ارسال (پست پیشتاز) بر عهده سروش طب می باشد. برای دریافت هزینه پست، ارسال فاکتور هزینه به همراه مهر اداره پست به همراه کالا الزامی می باشد.