ورود

0

  • عنوان
  • قیمت واحد
  • تعداد
  • حذف

شرایط استفاده

ثبت سفارش تمامی کاربرانی که در سایت سروش طب ثبت نام و خرید انجام می دهند به منزله  قبول شرایط و قوانین تعریف شده در سروش طب می باشد. بنابراین قبل از خرید، شرایط و قوانین درج شده در این بخش را به دقت مطالعه فرمائید.

- تمامی محصولات ارائه شده در سروش طب توسط شرکت های تولید کننده و واردکننده معتبر می باشد. برای محصولات دارای گارانتی تمامی پیگیری های مربوط به گارانتی بر عهده سروش طب می باشد.

- مسئولیت مربوط به کیفیت، قیمت و شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش کالا بر عهده شرکت های وارد کننده و تولید کننده می باشد.

- آماده سازی و ارسال کالا حداقل 1 روز کاری بعد از درخواست کالا وارد مرحله ارسال می گردد.

- کلیه اطلاعات ثبت شده در سروش طب به صورت محرمانه می باشد و سروش طب نسبت به حفاظت اطلاعات مشتریان خود مسئول می باشد.

- در صورتیکه پردازش در مرحله نهایی با خطا روبرو شده و به صورت ناموفق اعلام گردد ولی مبلغ فاکتور از حساب کاربر کسر گردد سروش طب طی 24 الی 48 ساعت کاری نسبت به واریز وجه به حساب کاربر اقدام خواهد کرد.

- برای جلوگیری از خطا در زمان ارسال کالا، اطلاعات ارسالی مانند آدرس، کد پستی، شماره ثابت، شماره همراه و ... را به دقت وارد کنید. در صورتیکه اطلاعات کاربر تکمیل نباشد امکان ارسال کالا توسط سروش طب امکان پذیر نمی باشد.

- اضافه کردن کالا به سبد خرید به منزله خرید نهایی نمی باشد بنابراین تا پیش از تائید کالا سروش طب امکان تغییر قیمت کالا و غیرموجود کردن کالا را دارد. بنابراین در صورت نیاز به خرید کالا نسبت به نهایی کردن خرید خود اقدام کنید.