ورود

0

  • عنوان
  • قیمت واحد
  • تعداد
  • حذف
نمایشگاه بین المللی کیف و کفش 98
مهر 25

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش 98

 

نمایشگاه کیف و کفش به عنوان یکی از جذاب‌ترین نمایشگاه ‌های صنعت مد و پوشاک می‌باشد که پوشش گسترده‌ای در ایران دارد. این نمایشگاه به عنوان یکی ازپربازدیدترین نمایشگاه‌هایی است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه تهران برگزار می‌شود. در مدت زمان برگزاری این رویداد علاقه‌مندان به صنعت چرم و صنایع وابسته همچنین دوستداران مد و پوشاک و صنعتگران حوزه کیف و کفش حضور پررنگی دارند. تولیدکننده‌ها، طراحان و واردکنندگان این صنعت از سراسر دنیا که در رقابت تنگاتنگی با یکدیگر هستند، جهت ارائه محصولات خود در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند. برگزاری این نمایشگاه‌ها نقشی بسزا جهت رشد و معرفی این صنعت دارد. صنعت کیف و کفش حوزه پرطرفدار و پردرآمدی است که توانسته نقش قابل توجهی در اشتغال زایی داشته باشد تا جائیکه توانسته صادرات خود را سالانه به حدود 100 میلیون دلار برساند. هر ساله با رونمایی مدل‌های متنوع و جدید در نمایشگاه تخصصی کفش، شرکت‌های توزیعی، صادرکنندگان و خرده‌فروشان با هدف آشنایی و انتخاب در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند. از آنجاییکه ایران به عنوان یکی از کشورهای مستعد و فعال در زمینه پیش سازهای چرم مانند سالامبور و ... شناخته شده است توانسته با جذب شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی و مشارکت با آنها در بخش تولید، تاثیر شگرفی در توسعه و کیفیت محصولات تولید داخل داشته باشد. 

هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته در تاریخ 29 مهر تا 2 آبان ماه 1398 در مکان دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا میگردد. شرکت امپکس به عنوان مجری این نمایشگاه همچون سال‌های گذشته وظیفه مدیریت این نمایشگاه را به عهده دارد.

از مهمترین اهدافی که شرکت امپکس"empex" برای برپایی این نمایشگاه دنبال می‌کند، ایجاد تعامل و ارتباط حرفه ای در زمینه تجارت بین الملل، توسعه صادرات غیرنفتی ، کسب درآمدهای ارزی بیشتر و  همینطور توسعه بازار داخلی این صنعت می باشد.

 

 

نمایشگاه تخصصی کیف و کفش تهران توسط اتحادیه ها و انجمن های صنفی همچون اتحادیه صنف سراجان تهران، اتحادیه صنف کفاشان دستدوز تهران،  اتحادیه صنف کفش‌های ماشینی و لاستیکی، اتحادیه صنف فروشندگان چرم طبیعی چرم مصنوعی و لوازم کفش تهران، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم مصنوعی ایران، انجمن صنایع چرم ایران و جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران برگزار می گردد.

طبق اعلام رئیس اتحادیه کفاشان دستدوز تهران، این نمایشگاه که برای ششمین بار در محل دائمی نمایشگاه تهران برگزار می‌شود بالغ بر 180 شرکت ایرانی و خارجی شامل ترکیه، چین، ایتالیا و آلمان حضور پیدا خواهند کرد. صادرات کفش ایران به کشورهایی چون روسیه، آذربایجان، عراق و افغانستان به عنوان یکی از دستاوردهای برگزاری این نمایشگاه‌ها می‌باشد. لازم به ذکر است که کشور ایران با توجه به توان تولید داخلی در صورت تامین مواد اولیه می‌تواند نیاز 400 میلیون نفر را پاسخ دهد.

 

 

موضوعات نمایشگاه بین المللی کیف و کفش 98 به انواع محصولات کیف و کفش چرم طبیعی و مصنوعی، انواع اکسسوری‌های پا و انواع لوازم تولید کیف و کفش و سایر موارد مرتبط با صنعت چرم اختصاص دارد.

شرکت سروش طب به عنوان یکی از فعالان این حوزه در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد و در نظر دارد بانک کفش سروش طب را به عنوان خدمتی جدید در فروشگاه آنلاین سروش طب معرفی نماید. بانک کفش سروش طب قابلیتی را فراهم نموده که شرکت های تولیدی عرصه کیف و کفش می تواند از شیوه مارکت پلیس برای معرفی، فروش و برندینگ محصولات خود از این درگاه استفاده کنند. تاکنون شرکت‌های تولیدی و برندهایی همچون کفش روشن، کفش خزر، کفش پاتکان، کفش توگو و ... از این خدمات استفاده کرده اند. بدین منظور از علاقه‌مندان و شرکت‌های تولیدی دعوت می‌نمائیم برای مشاهده بانک کفش سروش طب به قسمت بانک کفش در سایت مراجعه‌ نمایند و یا از طریق شماره 88862300-021و 88862400-021 تماس حاصل فرمایند.

قابل توجه علاقه مندان به بازدید از نمایشگاه کیف و کفش که در تاریخ 29 مهر تا 2 آبان ماه 1398 در مکان دائمی نمایشگاه بین المللی تهران بر گزار می‌گردد، غرفه ها در سالن های 40، 43،41, 44 مستقر بوده و ساعت بازدید نمایشگاه از ساعت 9 الی 17 می باشد.

 

 

 محصولات پیشنهادی