ورود

0

  • عنوان
  • قیمت واحد
  • تعداد
  • حذف
چگونه با بخور چاقی صورت را رفع کنیم؟
آبان 19

چگونه با بخور چاقی صورت را رفع کنیم؟

 

بخور صورت چیست؟ و چه اثراتی بر پوست دارد؟

 

بخور صورت یکی از روش‌های سنتی پاکسازی، نشاط و زیبایی پوست است. که از دیرباز تاکنون مورد استقبال مردم مخصوصا زیبا‌‌رویان می‌باشد. علاوه بر این بخور صورت باعث از بین رفتن آلودگی‌هایی است که در طول روز بر روی صورت می‌نشیند. بخور روزانه صورت می‌تواند آلودگی‌های جذب شده در طول روز را به راحتی پاکسازی نماید و سبب باز شدن منافذ پوست شود که در نتیجه شادابی پوست را به دنبال دارد.

پاکسازی پوست با بخور صورت کاملا رایگان بوده و هرکسی در منزل شخصی خود می‌تواند به راحتی بخور صورت را انجام دهد. این روش سبب آبرسانی به پوست می‌شود و شما را از انواع کرم آب‌رسان بی‌نیاز می‌کند. فقط کافی است ظرف آب گرمی‌ آماده نمایید و صورت خود را روی آب گرم بگیرید و با حوله یا پارچه نگذارید بخار تولید شده خارج شود. همین ترفند ساده باعث جلوگیری از خشکی صورت و لطافت پوست شما خواهد شد.

 


  بخور صورت آنی ساز


 

اکنون به برخی از تاثیرات معجزه آسای بخور صورت اشاره می‌کنیم:

• ضد عفونی کننده پوست

• مقدمه‌ای برای گذاشتن ماسک بر روی صورت

• آب‌رسانی به پوست و بازکردن منافذ پوست

• از بین بردن لک، جوش و بیشتر امراض پوستی

• برداشتن یک لایه از پوست که همان آلودگی‌هایی می‌باشد که در طول روز بر روی پوست می‌نشیند.

و...

اگر می‌خواهید پوستی شاداب و زنده داشته باشید. تاثیرات بخور صورت را نادیده نگیرید و از این روش کاملا رایگان در منزل خود بهره بگیرید.

 

 

 

 

نحوه صحیح بخور صورت چگونه است؟

 

نحوه بخورصورت به دو روش امکان پذیر می‌باشد. یک روش که همان روش سنتی می‌باشد به این صورت که ظرفی آبی را جوشانده و صورت خود را 7 الی 10 دقیقه در معرض بخار تولیدشده از آب قرار می‌دهیم و با حوله یا پتو برروی سر مانع خروج بخار می‌شویم. بعد می‌توانیم با آب ولرم صورت را شسته تا لطافت آن را ببینیم و حس کنیم.

در روش دوم پاکسازی پوست در منزل، از بخور صورت استفاده می شود در این حالت مقداری از داروهای گیاهی که به نشاط پوست صورت کمک می‌کند مانند استخودوس، گل همیشه بهار، بابونه و... را داخل ظرف آبی ریخته و به میزان10 الی 15 دقیقه می‌گذارید که بجوشد بعد می‌توانید مانند روش قبل حوله را روی سر بگیرید و بگذارید 10 دقیقه پوست خود این بخار را حس کند. در پایان می‌توانید صورت خود را شسته و از لطافت آن لذت ببرید.

بعد از اتمام هر کدام از دو روش بخور می‌توانید جهت بهتر شدن پوست از انواع ماسک پوست استفاده نمایید. زیرا این بهترین زمان برای استفاده از ماسک صورت می‌باشد زیرا بخور صورت پوست شما را آماده جذب هر گونه ویتامین و مواد مغذی کرده است.

 

آیا هنرمندان و بازیگران جهت نشاط پوست خود از بخور صورت استفاده می‌کنند؟

 

اکثرکسانی که به پوست خود، زیبایی و جذابیت خود اهمیت می‌دهند سعی می‌کنند به جای استفاده از مواد شیمایی از بهترین پاک کننده‌های طبیعی استفاده کنند. از دیر باز تاکنون بخور صورت یکی از روش‌های لطافت پوست مخصوصا برای بانوان بوده است. بی شک امروزه بسیاری از هنرمندان و بازیگران سرشناس که  زیبایی و لطافت پوست آنان مورد ستایش عموم است از بخور صورت بی بهره نیستند. زیرا این قشر از هنرمندان به دلیل این که باید بیشتر دیده شوند مسلما رسیدگی به پوست صورت خود را بسیار مهم می‌دانند. به همین دلیل آن‌ها تمامی‌روش‌های زیبایی و جذابیت پوست، از جمله بخور صورت را امتحان می‌کنند تا نشاط و شادابی پوست خود را در درازمدت نگه دارند.

 

 

 


  تنوعی از بهترین بخور صورت


 

آیا به وسیله بخور صورت می‌توان صورت خود را لاغر و جذاب نمود؟

 

چاقی صورت یکی از نگرانی‌های هر بانوی ایرانی است. زیرا چاقی صورت ممکن است از زیبایی، طراوت و جذابیت آن‌ها بکاهد و درمواردی ممکن است سن خانم‌ها را بیشتر از مقدار واقعی نشان دهد که این خود باعث رنجش و نگرانی و پایین آمدن اعتماد به نفس خانم‌ها می‌شود.

شاید بارها شنیده باشید که بسیاری از متخصصین قائلند که بخور برای لاغری صورت نقش بسزایی می‌تواند داشته باشد. برای همین اکثر خانم‌هایی که از چاقی صورت رنج می‌برند بخور روزانه صورت را در برنامه زندگی خود قرار می‌دهند.

شما با روزانه 20 دقیقه وقت می‌توانید صورت خود را به جذابیت و لاغری مورد نظر برسانید. به این صورت که 10 دقیقه وقت را صرف قرار دادن صورت خود بر روی بخار آب نمایید و 10 دقیقه هم صرف ماساژ صورت کنید. با مداومت به این کار بعد از مدتی تاثیر بخور صورت را به راحتی مشاهده خواهید کرد و خواهید دید که چگونه اطرافیان شما شگفت زده خواهند شد.

بخور صورت بهترین راه طبیعی است. بدون استفاده ذره‌ای از مواد شیمیایی و یا روش‌های طاقت فرسا صورت خود را به آن حجم ایده آل خود برسانید.

 

 

 

 

 چرا پزشکان بخور صورت را توصیه می‌کنند؟

 

بخور صورت با توجه به اظهار نظرهایی که در موردش می‌شود امروزه مورد تایید بسیاری از پزشکان می‌باشد. پزشکان توصیه می‌کنند در صورتی که پوست حساس و زود رنجی ندارید، می‌توانید بخور صورت را در برنامه روزانه خود قرار دهید. زیرا این کار برای پوست‌های خشک بسیار مفید می‌باشد و همچنین باعث جذب آسان انواع کرم‌ها و روغن‌ها می‌شود.

افرادی که دارای پوست خشک می‌باشند ممکن است خیلی زودتر دچار چین و چروک و پیری ظاهری شوند لذا استفاده از بخور صورت می‌تواند خشکی صورت فرد را برطرف و مانع ایجاد چروک در صورت شود.

 

 

 

 

 محصولات پیشنهادی